Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van igy elni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van igy elni?

Figyelt kérdés

Az ember tarsas leny,soha nem volt meg baratnom mert nem tudom felmutatni azt hogy pl valamiben jo vagyok, vagy akármi. Mert mindenben béna vagyok. Súlyos önbizalomhiányom is van.

De lassan 4 év mulva betoltom a 30 at,es rajovok minek elni ha az egesz fiatalsagom alatt se kamaszkorban nem volt csajom es nem is lesz meet ahhoz ujra kene szuletnem.


2019. márc. 27. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Van még iďőd bőven, járj el szórakozni és majd alakul
2019. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fog. Mert sok srac van aki nálam jobb. Minden tekintetben.
2019. márc. 27. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ezzel az erővel a Földön élő emberek jó része szebb, okosabb nálam, akkor nincsen értelme élnem/ed?

Az a baj, erre semmi okosat nem lehet írni, sajnos neked kell erőt venni magadon, ami sajnos tényleg nehéz esetedben. Barátaid nem tudnak segíteni?

2019. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Életképtelensegbol jeles!
2019. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor tényleg a büdös életben nem lesz senkid. Jobban érzed magad így, hogy csak nyafogsz? Én is rettenetesen önbizalomhiányban szenvedtem, de felértem ésszel, hogy ez így nem mehet tovább. Ott tartok, hogy teljes életmódváltásba fogtam, másképp nézem a dolgokat, nem szarok be, ha valami kihívás áll előttem. Sportolok, helyesen étkezem és sokkal megnőtt az önbizalmam. Lassan szeretni is elkezdem magam. Ha te nem teszel magadért, akkor senki nem fog. Vannak jobb nők nálam tudom. És? Akkor ez már azt jelenti, hogy senkinek nem fogok kelleni? Nem. Ezt kellene felérned ésszel.
2019. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mi értelme van igy elni?"


Ezt magadtól lenne célszerű megkérdezned...


Most teszek egy gesztust és megkönnyítem neked:


Miért így élsz?

2019. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, de azért nyiss új dolgok felé mert biztos van ami téged is érdekel a nőkön kívül. Majd ha kimaxoltál mindent és még mindig egyedül vagy akkor gondolkozz el rajta hogy érdemes e....
2019. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj már kérdező! Én 23 éves voltam, amikor az első szexuális élményem megvolt. Az előtt is voltak barátnőim, de sosem jutottunk el a szexig, pedig a legrövidebb kapcsolatom is fél éves volt. Én is egy brutál csődtömegként éltem, mindig másokhoz mértem magam mindenben és mindenhol. Azt láttam, hogy akárhol vagyok, mindig volt legalább egy ember aki magasabb volt, vagy izmosabb, vagy jóképűbb, vagy határozottabb. Az közlekedésben ha túlléptem a megengedett sebességet, akkor is állandóan megelőztek. A TV-ben ha láttam élsportolókat, mindig elkeserített hogy én hozzájuk képest sehol sem vagyok. Szóval volt velem baj bőven. Majd egy szép napon azt mondtam, hogy húzok egy vonalat, innen indulok. Senki és semmi nincs akivel versenyeznék, kizárólag mindent magamhoz mérek, vagyis a képzeletbeli vonalhoz.


Nos, azóta egyetemet végeztem, vezető beosztásban dolgozom, van feleségem, lányom, autóm, 4 lakásunk, hobbim, telkem. Az egészséges önbizalmam erős, ha kudarc ér, azt úgy veszem hogy valamit máshogy kellett volna csinálnom. Szóval a régen meghúzott vonalhoz képest már a felhők között repkedem.


Egyet tanulj meg: olyan az életed mint amilyenek a gondolataid. Ne pazarold el az időd, mert az véges! Éld úgy a napjaid, mintha az egy mini-élet lenne. A felébredésed a gyerekkorod, a lefekvés pedig az öregkor. Közötte pedig lény energikus, vidám. Tervezz kis dolgokat, valósítsd meg, élvezd a sikereidet. Bakker, 40 felett annyi tervem van, hogy szó szerint kevés a 24 óra, vagyis állandóan pörgök a dolgokon. A feleségemen is látom hogy pozitívan hatok rá, egy élettel teli férfi kell a nőknek, nem egy depressziós sírógép. Boccs hogy ezt mondom, de a saját életedért TE vagy a felelős!!!

2019. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso .tudsz irni privatban? Erdekelne a torteneted.
2019. márc. 27. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vannak "jobb" srácok. Nálam is van millió jobb srác, mégis nős vagyok 6 éve.
2019. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!