Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem figyel oda rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem figyel oda rám, nem áll ki mellettem. Valóban hisztis volnék?

Figyelt kérdés
Igazság szerint kezd elegem lenni a barátomból. 7 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól kijövök mindenkivel körülötte, kedvelem a barátait, haverjait és ez kölcsönös. Van azonban egy haverja, akivel folyamatosan a régi kalandjaikat beszélik ki előttem. Többször kértem a barátomat, hogy mivel ez a múlt, ne számoljon be nekem ezekről, nekem is van múltam, én sem beszélem meg ve ezeket, mert az egész a jelenre nincs hatással. A minap is elkezdték ezt a sráccal, hogy barátom kit hogyan ujjazott meg, erre én is elmeséltem én is az egyetlen ilyen kaliberű történetem, amiről szándékosan nem akartam a barátomnak soha mesélni. Barátomnak többször jeleztem a kapcsolatunk során, hogy e téren szerintem nem fair a viselkedése, de oda se figyel rám, én le tudok állítani bárkit, ha nem szeretném, hogy ilyeneket beszéljen. Az eset után barátom teljesen kiakadt rám, hogy milyen polgárpukkasztó vagyok, a haverja meg elmondott minden hisztis p**sának, hogy ezen hogy lehet ekkora hisztit csapni, barátom meg csak csendben pislogott, nézett mint borjú az új kapura. Nagyon rosszul esik ez az egész, nem tudom, mi a megoldás, van-e közös jövőnk. Ez kb az 5. ilyen alkalom volt a 7 hónap alatt, szóval meg sem próbál változtatni. Tényleg egy hisztis p**sa vagyok? Ezen kívül semmin nem tudnék vele összeveszni, de én ezt eléggé jogosnak érzem, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.
2019. márc. 27. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer probald ki, hogy ferfiakkal jarsz gyerekek helyett. Udito valtozatossag lesz.
2019. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég otthagytam volna ezt a bunkót.
2019. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen az kicdit más lesz majd ha felnőttel létesítesz kapcsolatot.:D


20-on évesekkel felesleges kezdeni meg kapcsolatot akarni tőlük? :D vicc az a korosztály pasiban...

2019. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ebben csak az a gáz, hogy egy ilyen csúszómászóval te még együtt vagy. A szex témája senki másra nem tartozik, nem tartozna kettőtökön kívül. Egyébként miért vagytok begerjedve az ilyen primitív suttyókra? Hadd kérdezzem már meg.
2019. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes. Olyan, mint egy kisiskolás. Ha nem erre van szükséged, akkor keress másik pasit.
2019. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket én már nem hiszem el, komolyan emberek ilyen szinten vannak?
2019. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!