Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, lány és nincs túl nagy tapasztalatom ilyen dolgokban. Szóval van az egyetemen egy sráca akin észrevettem néhány hete hogy ha meglát az egyetemen mindig néz. Nem bámul, nem is nagyon hosszan de nem is nagyon röviden (fú ez de hülyén hangzik , na mindegy:D). Párszor összefutottunk az utcán, akkor is. Akkor azért úgy jobban megnézett. Egyszer-kétszer beszéltem vele, mert itt dolgozik az egyetemen az egyik ilyen irodaszerűségben ahol lehet ügyeket intézni ilyesmik és pont ő volt bent. De ez már régebben volt, amúgy nem ismerem.

Nem tudom eldönteni hogy szimplán csak pont mindig összeakadt a tekintetünk vagy nem. Nem tudom hogy tetszik-e egyáltalán minden esetre folyton ott motoszkál bennem hogy nrm tudom eldönteni mi ez. Nem akarok semmit se beleképzelni (egyszer már belebuktam egy hasonló esetbe). Hogyan tudnám kideríteni hogy tetszem neki vagy csak veletlen?


2019. márc. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be hozzá ügyet intézni, és kis csevegéssel mindent megtudsz.
2019. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
tetszel neki ez biztos. a véletlen egyszeri alkalom.. ez már nem véletlen :D ha ott dolgozik a tanulmányi osztályon én a helyedben bemennék és szándékosan hozzá mennék egy gyors kérdéssel ;) aztán kérdezd meg, hogy amúgy ő mióta dolgozik itt mert szoktad látni előadásokon.. hogy bírja suli mellett csinálni. aztán ha legközelebb látod a folyosón köszönsz neki. innentől meg már neki kell lépni ;) de tedd meg te az első lépést nyugodtan.
2019. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetés nélkül semmit sem lehet biztosra venni. Amikor majd ő azt mondja, hogy tetszel neki, akkor biztos lesz, addig csak magadban kombinálsz feleslegesen.
2019. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem TO-s de mindegy is. A baj ezzel az hogy nem nagyon tudok bemenni mert semmi inteznivalóm, anélkül meg hülyén néz ki ha odamegyek:D. De majd meglátom hogy lesz. Egyébként felettem jár szóval sajnos nincs vele közös órám. Bár lehetne de nincs.
2019. márc. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!