Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, amikor társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor társkeresőn nézegetitek a lányokat, mit szoktatok elsősorban nézni rajtuk vagy az adatlapjukon?

Figyelt kérdés
Például elolvassátok amit írnak magukról, vagy csak az adatokat nézitek?

2019. márc. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Arcot nézem és megyek a következőre. Egyikre sem írok ra, mert úgyse ír vissza.
2019. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem igazán érdekel, hogy mit írnak magukról. Egy nőnél ez úgysem számít, legtöbbször teljesen mást csinálnak, mint amit mondanak/írnak. Megnézem a magasságukat, a testsúlyukat, és a képek alapján próbálom elképzelni, hogy nézhetnek ki, amikor alattam fekszenek...
2019. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

én megpróbálok egy profilt alkotni róla, szóval a képeit szoktam elemezni.

fekete fehér képek amiken nem néz a kamerába és el van takarva a fél arca? önbizalomhiányos

minden képe partikép amin szétcsúszva kacsaszájazik a ribi barátnőivel? parti ri banc

minden képes szét van szerkesztve és filterezve? tömeg lány

ami pozitívum ha kirándul a képein, nem beállított kamu modell képei vannak, a tekintetét szoktam nézni meg úgy az egész kisugárzását.

2019. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én főként az olyat szeretem, olyanokra írok akiknek jól megírt bemutatkozásuk van, és az jön le a bemutatkozásból hogy passzolhatunk belsőleg. Külsővel szemben nem vagyok olyan kritikus. Egy két dolog van ami nem jön be, ha dohányos, vagy ha nagyon túlsúlyos például.
2019. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy életszerű legyen a kép és aranyos legyen (nem feltétlen szép, de lássak benne valamit). Aztán a profil és az elvárásai...
2019. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!