Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 44 éves nő hogy írhat ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 44 éves nő hogy írhat ki olyat a reglapjára a gyerek kérdésnél, hogy "még nem tudom"?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy még nem tudja, hogy akar-e gyereket. Nem lenne épp itt az idő ezt eldönteni?

2019. márc. 27. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene eldöntenie ha nincs is kapcsolatban?
2019. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már tíz éves a regisztrációja és akkor még aktuális volt ez a kérdés.


Én is csodálkoztam azon, hogy negyvenes férfiak bemutatkozó szövegében az szerepel pl. hogy vidám, érdeklődő srác vagyok. Aztán rájöttem, hogy ezer éve ott van fenn a társkeresőn, csak nyilván elfelejtette a szövegét befrissíteni.

2019. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy neked semmi közöd hozzá?
2019. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom úgy van vele, hogy ha olyat talál akinek ez fontos és akivel ezt el tudja képzelni, akkor vállalna gyereket, de nem létszükséglet neki. Mondjuk ezt így is megfogalmazhatta volna, de én erre gondolnék az ő szavaiból.
2019. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A legördülő menüben szerintem nincs "most már úgyis mindegy" csak igen, nem, talán.
2019. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Olyan korban már talán nem kéne vállalni...
2019. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1%
Már le is csengett a nő ideje. Vannak ilyen ostoba nők. :)
2019. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Még nem tudja, hogy ő maga gyerek e vagy felnőtt.

32/f

2019. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az eddigi életében pont ez volt a fő kérdése, hanem mondjuk a munka, így most kezdett el ezen agyalni. Tina Turner is későn szült...
2019. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kiírtam,hogy nem akarok, de ezzel is bajuk van az embereknek, sokszor idegeneknek a második mondata (semmit nem tud rólam,nem is beszéltünk,csak egy pár képet látott rólam) ,hogy "majd úgyis meggondolod magad" . Ez instant tiltás természetesen.

Egyébként sem értem miért ezzel kell kezdeni az imserkedést,könyörgöm az sem biztos,hogy egy találkozóig eljuttok,vagy bármi lesz a dologból,nemhogy komoly kapcsolat. Ennek a témának meg csak ott van létjogosultsága. Ha azt írja ki,hogy akar, azt fogják hinni a férfiak,hogy pánikban van,és tenyészbikát keres magának. Ha azt írja,hogy nem akar,azt gondoljátok,hogy "lekésett róla" ,vagy,hogy majd meggondolja magát.

2019. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!