Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolatban mindenki rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolatban mindenki rendszeresen megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Ez nőre, férfira egyaránt igaz?

Vagy létezhet olyan, hogy valaki ilyenre még csak nem is gondol?



2019. márc. 27. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
A másról való fantáziálás csak a súlyos önértékelési gondokkal küzdő embereknél számít megcsalásnak, egyébként nem az. Szerintem akinek évek alatt soha, egyetlenegyszer sem kalandoztak el a gondolatai (se egy színészre, se senki másra), az hazudik még önmagának is.
2019. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

10 éve vagyunk együtt a párommal, én még csak nem is gondoltam arra, hogy megcsalom, szeretem és jó a kapcsolatunk.

Ha nem lenne jó biztos gondolnék a megcsalásra, de akkor sem tenném meg, inkább megbeszélném vele a problémát.

2019. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Még sosem gondoltam arra, hogy valakivel testi kapcsolatba kerüljek a páromon kívül. Volt olyan, persze, hogy valaki megtetszett egy futó pillanatra, elképzeltem az életünket együtt egy max öt percig, de utána így ennyi, fantáziálni sosem fantáziáltam még senkiről a páromon kívül (amióta együtt vagyunk). Egyszer volt olyan, hogy egész nap valami youtube-ernek a videóit néztem, és éjszaka vele volt egy erotikus álmom (pedig nem is tetszik az illető), de akkor is másnap tök rosszul éreztem magam és el is mondtam a férjemnek. Most gondold el, ha már emiatt bűntudatom volt...


Ennek ellenére azért úgy vélem, hogy ez messze van a megcsalástól. Nehogy már a gondolatainkért is elszámolással tartozzunk mások felé, ez nem valami őrült sci-fi. Néha van, amikor az ember fantáziálgat erről-arról, de annak nem feltétlenül van komolyabb jelentősége.

2019. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én sem fantáziáltam másról a házasságomban, bár a vége felé amikor rossz volt az egész és nem szexeltünk már, akkor átmentem egy időre aszexuálisba. Nem érdekelt a szex egyáltalán, nem is gondoltam rá. De persze minden bajom volt, elkezdtem hízni, csokiba, borba fojtottam a bánatomat, hogy nem szeret már igazán. És bár fizikailag nem csalt meg, lelkileg állandóan és ez nekem nagyon fájt. Végül elváltam tőle, de még a válás után is hónapokba telt mire először tudtam szexelni. Akkor viszont átkapcsoltam egy időre nimfó üzemmódba, mert évek kimaradását akartam pótolni. De amíg hozzá tartoztam, másra szó szerint nem is gondoltam.
2019. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!