Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem házas, gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem házas, gyerekes anyaként egy házas férfibe Hogy tudok erős lenni, újra magamra találni?

Figyelt kérdés

Nyilván ebből nem lesz kapcsolat,mégis iszonyatosan fáj ez az érzés.

A lelki ismeret furdalás és a szerelem együtt

Hogy tudmám elfelejteni?


2019. márc. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Elalvás előtt egy pohár bor
2019. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Minden kontaktot meg kell szakítani. De a házasságodon is élkéne kezdeni gondolkodni hogy azzal mi legyen. Ha elvileg jó kapcsolatod lenne a férjeddel, nem szerettél volna bele másba.
2019. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyzet hasonló, csakhogy házas, gyerekes anyaként egy házas, gyerekes nőbe. El sem hiszem, hogy ez én vagyok :( Képtelen vagyok nem rá gondolni.
2019. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván egy életet nem lehet úgy le élni,hogy mással ne szimpatizáljunk,de ez ,hogy szerelembe esel és bele őrülsz ebbe az nagyon nehéz

Hogy lehet azt a másikat el felejteni,ha mindenhol őt keresem,mindenben őt látom?

2019. márc. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!