Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli nő találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli nő találhat még korban hozzá illő párt, vagy eddigre minden jó férfi elkel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
40 éves korára a legtöbb egyedülálló férfi már elvált, de sokan vannak, szerintem egyáltalán nem esélytelen, hogy találj magadnak olyat, akivel kialakíthatjátok a közös jövőt. Az anyuci pici fiát viszont messziről kerüld el!
2019. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
32%
60+-os korosztályban talán... A vele egykorúak vagy házasaok, vagy csődtömegek elváltan, több gyerekkel, vagy a huszonéveseket kergetik.
2019. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
Találhatsz szerintem! Viszont ne legyen sok illúziód, 40 évesen már lehet elvált.
2019. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha elvált, én is az leszek addigra, csak ne olyan legyen, aki a sebeit nyalogatja. Az a baj, hogy azt látom (vagy csak olyan a környezetem), hogy a 40 feletti férfiak igen lestrapáltak, nem foglalkoznak magukkal, pocakot eresztenek, a foguk se ép, egyszóval nem valami igényesek. Aki nem ilyen, az pedig mind házas.
2019. márc. 28. 20:16
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem társkeresési céllal írtam ide. Van gyerekem, és nem vagyok trampli. Privátokat nem olvasom.
2019. márc. 28. 20:20
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen... Nem véletlenül jutottak el a válásig. Én azt mondom, akiben látsz egy kis fantáziát, megfog valamiért abba fektess energiát. Ki lehet kupálódni azért... Akik "rendben" vannak, azoknak tényleg ott a párjuk. Tökéletest nem fogsz találni, akin nincs mit dolgozni.
2019. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem a büdös, fogatlan, igénytelenre gondolok. De, ha nem testileg, akkor lelkileg lesz valami baj, az tuti.
2019. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem célom alakítgatni meg megváltoztatni, hiszen egyrészt ennyi idősen már senki sem alakítható olyan könnyen, kialakultak a szokások, kis háklik, satöbbi. Amúgy is az a bajom, hogy túl alkalmazkodó vagyok, ezért is tűrtem ezer évig a saját rég zátonyra futott házasságomat. Bár ezt nem tudom, minek irkálom ide, mindegy is. A lényeg, hogy ezek szerint van remény, talán léteznek nem foglalt, igényes, okos negyvenes férfiak. Köszi!
2019. márc. 28. 20:24
 9/38 anonim ***** válasza:
20%
Gyerek is van,hm.
2019. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik. Bogarat ültettek a fejembe "kedves" ismerősök, hogy mi van, ha olyan párom lesz, aki a gyerekemre mászik. Elküldtem az illetőt, ahová való, de azért eltűnődtem. Biztos van ilyen is.
2019. márc. 28. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!