Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyerekesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyerekesek a mai,25-30 éves pasik?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani szeretnék, lehet, hogy csak én fogom ki ezeket az embereket, de sajnos nagyon ezt tapasztalom. Az én volt barátaim mind anyuci pici fiai voltak, akik semmit nem tudnak elintézni, egy csekket nem tudnak feladni, egy borítékot nem tudnak megcímezni, csak a szexkalandjaikkal tudnak nekem kérkedni és azt hiszik, hogy ettől nagyot nőnek a szememben. Ezt ti is tapasztaljátok vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2019. márc. 28. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem ilyen vagyok, de egyben igazad is van sajnos ilyen a korosztályom.
2019. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Egyedül élek, főzök, mosok, takarítok, csekket feladok, vásárolok és x ideje mégsem dugtam. 31f
2019. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok ilyet látok, nem csak te tapasztalod ezt.
2019. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

hány általánosító kérdést írsz még ki a 25-30 éves pasikról

"Nem általánosítani szeretnék"

De azt csinálod, NAGYON

Sok embernek ennyi idősen már a mesterdiplomája is meg van

Aki 25 évesen nem tud megcímezni egy borítékot, az értelmi fogyatékos

2019. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valakivel összekeversz! Az első ilyen kérdésem ez, és ennek a jelenségnek a végzettséghez semmi köze. Az egyik barátom “ egyszerű “ közrendőr volt, a másik doktorandusz hallgató, mégis ugyanezek megvoltak bennük ( a rendőr ráadásul műveltebb is volt, a végzettségnek kb csak a fizetésednél számít, illetve a főiskola/egyetem ad egy életszemléletet, én is elvégeztem egy egyetemi képzést. )
2019. márc. 28. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez inkább generációs probléma, magam is nő vagyok, úgyhogy nem "bezzeganőkismilyenek" típusú, általánosító választ szándékozom írni, de nőket is ismerek bőven ebből a korosztályból, akik életképtelenek és anyuci nélkül egy lépést sem tudnak tenni.
2019. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"azt hiszik, hogy ettől nagyot nőnek a szememben."

Nem csak hiszik, hanem tényleg ezért szereted őket :D

2019. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem szoktam érteni a "miért ilyenek a fiatal pasik" kérdéseknél, hogy amúgy szerintetek a nők milyenek? A való életben olyantól hallottam, hogy a mai pasik életképtelenek, aki nem tudott egy rántott húst megcsinálni és még mondhatnék pár hasonló esetet. Ti tényleg azt hiszitek az ilyen kérdéseknél, hogy a nők aztán annyival komolyabbak és érettebbek? Biztos azért van több férfi cégalapító a fiatal korosztályban...
2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennek nincs semmilyen különös oka.


Ilyeneket fogtál ki, de ebben a korosztályban nagyon sokan vannak akik pont az ellentettjeik.


Szóval rosszakat fogtál ki ennyi. De ha a 10. férfi is ilyen lesz akkor gondolkozz el azon is, hogy nincs e veled is valami gond....

2019. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem a kisegitő iskolából kellene partnert választani?


Nagyon sok a kretén, de légyszives meséld már el, hogy ha te komoly felnőtt nő vagy, akkor hogy tudsz állandóan ilyen balf@$zokat választani? Hol van a hires női megérzés, az "ösztönösen a legjobbat választom" duma, az a millió kritérium amit ismerkedésnél felállitanak, stb stb

Ha bekajálod a kamu csajozos dumákat,utánna meg pofára esel, ne csodálkozz..


Ha pedig a "barát" csak barát akkor szintén nem tudlak sajnálni hogy ilyeneket engedtél a közvetlen környezetedbe.

2019. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!