Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ilyet kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ilyet kérni egy 'fizetős' nőtől?

Figyelt kérdés

Nem olyantól aki az utcán van, hanem a komolyabb verziótól. 'Lakásos' vagy 'rosszlányokos' változat.


Szóval. Nem lefeküdni vele, hanem csak fogdosni, tapogatni, meg ilyesmik. Rendes bért kap, vagy akár többletet is a furcsa kérés miatt. Annyi lenne a lényeg, hogy egyrészt ne beszéljen, másrészt kitakarhassam magam egy álarccal vagy valami, mert elég kínos lenne ez az egész.


Rendesen lefeküdni vele: abban nincs semmi extra, mivel nem szeretem, így nem is lenne jó. Akikkel meg összejöhetek nem igazán kedvelték/kedvelnék ezt. Igazából csak azt szeretném, ha így mehetnék el. Tudom, szánalmas.


Egy idővel ezelőtt én is ezt mondtam volna erre, hogy nevetséges, de mára kialakult egy ilyen vágyam. Mivel rendes kapcsolatom már nem lesz /nem lehet/, így marad ez. Elég gusztustalan, tudom én jól, de jó lenne egyszer végigtapogatni valakit aki jól néz ki külsőleg. És közben végig magammal foglalkozni, a szokásos rá kell figyelni végig helyett.


Szidalmazni szabad, megérdemlem.



2019. márc. 28. 23:25
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
22%

az értékeléseknél a barátnő feelingnek pont ez a lényege, hogy lehet simogatni, fenekét markolászni, bármi, nem tolja el a kezed


maszkot sztem engedik, de felesleges

2019. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

#1


Áááá, az csak azért kell, mert elképzelem kívülről a dolgot és ez így nekem túl kínos.


Amúgy, tényleg, hogyhogy a prosti engedi ezt, a sima barátnők pedig nem, vagy ha mégis akkor rosszallják?

2019. márc. 28. 23:30
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a maszkot, a nő nem fogja elmesélni a barátaidnak. Egyébként meg valszeg megkérheted, hogy ne nézzen az arcod felé míg csinálod.


Miért engedi a prosti? Mert fizetsz neki, elég hülye kérdés.

2019. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
úgy, hogy be vannak mollyzva, akkor meg általában még egy csövesnek is engednéd, hogy simogasson, és élveznéd is
2019. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérni bármit lehet a prostitól, maximum nem vállalja. De a te ötleted nem hinném, hogy ez a kategória, valószínűleg még tetszene is neki, hogy nem kell terpesztenie.
2019. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
64%

igen, ahogy az előző mondja, ez ilyen kulissza titok

általában be kell menni a szobába, és megkéri, hogy vetkőzz le előtte boxerre, mielőtt zuhanyozni mész

ez több dologból is fontos, megállapítja tud mdma nélkül kúrni veled vagy sem, kimegy a konyhába amíg zuhanyzol, szippant egy kicsit, megnézi van e valami bőrbetegséged stb

2019. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#3


Azt a részét értem én hogy a prosti miért engedi, inkább azt nem értem, hogy a valódi barátnők miért nem. Én nem durva verzióra gondolok vagy valami eltorult perverzióra hanem inkább mint mikor valamit csodálsz, csak itt egy kicsit máshogy.


#3


Mi az a "molly"?

2019. márc. 28. 23:36
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd ingyen engedi, a prosti meg, ha fizetsz neki.
2019. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Óóóóó, tehát kábszi a "molly"? Ez olyan szomorú.
2019. márc. 28. 23:38
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A molly drog. Az nem nagy titok, hogy a prostik nagy kábszerfogyasztók.


Egyébként meg a csajod éppenséggel engedheti, ha mondjuk nem kényelmetlen neki, és belemegy. De ha nem tetszik neki, akkor meg nyilván nem kell elviselnie, mivel nem ez a hivatása.

2019. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!