Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny, ha nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Akkor vagyok féltékeny, amikor más lányokkal is ugyanúgy flörtöl, mint velem. Pedig nem szeretnék tőle semmit. Azért vagyok féltékeny, mert a tudatalattimban mégis szeretnék, vagy a nemlétező önbizalmamhoz van köze?

2019. márc. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A féltékenység egyfajta birtoklási vágy. Ugyanaz, mint amikor oviban elvették a játékod, és sírva fakadtál.

Ez a birtoklási vágy abból ered, hogy az identitásod az egódból eredezteted, emiatt pedig a külső világban, tárgyakban, emberekben keresed a boldogságot. Az elmével és egóval azonosult tudatállapot egyik jelensége ez.

De jó jel, hogy már feltetted magadnak ezt a kérdést. Ez azt jelenti, hogy hamarosan rálépsz a felébredés útjára.

2019. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sértve érzed a nőiességed.
2019. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam hiúságból féltékeny, miközben nem szerettem az illetőt.
2019. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!