Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segít megérteni apámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít megérteni apámat?

Figyelt kérdés

Szóval apukám 40 felett van és állandóan ilyen 18-19-20 éves egyetemistákkal kavar, “jár”.

Anyától már rég elbált.

Nem ítélem el meg semmi,de valaki segítene megérteni ,hogy ez miért olyan jó?:/

És azokat a lányokat sem értem:/

19L


2019. márc. 29. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert gondolom egyrészt nem kell a saját korosztályának, illetve jobban kedveli a feszes tini testet, meg a fincsi tini puncit. Mi ezen az érthetetlen?

Meg gondolom a sok lány bedől neki, hogy ennyi idősen mennyi tapasztalata van, és sokan buknak erre.

2019. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%

megmondom őszintén ha tehetem 40 évesen én is egyetemista lányokat fogok kefélni. hogy miért jó?

a nőknek bejönnek az idősebb palik : anyagi biztonság, tapasztaltabb, tudnák rá támaszkodni, nem labilisak és tudják, hogy mit akarnak

a pasiknak meg bejönnek a fiatalabb csajok: még van bennük tűz, nem lehet harangozni bennük, nincs gyerekük még, irányíthatóak

2019. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt az egész létezést, mi emberek miért létezünk, miért jó ez nekünk, vagy bárkinek. Van aki 40 évesen is 20 évesekkel kavar, van akinek 20 évesen meg nem jön össze semmi. Van aki halmozza az élvezeteket, van aki meg élvezi a halmazokat.
2019. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Apukád kapuzárási pánikban van, érzi, hogy öregszik, ezért így lop fiatalságot magának. Egy ilyen fiatal lánnyal nem kell elköteleződni, irányítható, a lány meg valószínűleg felnéz rá, mert neki meg sosem volt valódi, vedelmező apa az életében.

Nem sokat tehetsz, az, hogy valaki kit választ párnak maga mellé, az az ő saját döntése. Végül mindenki megöregszik, apád se vadászgathat a vegtelenségig ilyen gidákra. Valószínűleg a végére egyedül fog maradni, de ez már nem a te problémád.

2019. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként mindig nagyrészt (már akikről tudok) elvált szülők gyereke az illető,apa nélkül...

Nem tudom megérteni akkor sem, én tuti nem tudnám ezt tennj egyik oldalon sem...

2019. márc. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!