Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová soroljam ezt a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová soroljam ezt a fura kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy olyan friss szexkapcsolatot, ahol szinte állandó a kapcsolattartás valamilyen formában, és a szex sem feltétlenül üres együttlét. Intim pillanatok, összebújás.

2019. ápr. 2. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Barátság extrákkal.

En is ilyenbem voltam. Már a párom.

2019. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A leírásból nem sok derült ki, többnyire csak annyi, hogy már besoroltad. Mi a kérdès?
2019. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolat a szex miatt alakult ki. Aztán elég hamar érzékelhető lett az intimitás. Mit nem lehet ezen érteni?!
2019. ápr. 2. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent. Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de így van.
2019. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van. Csak mégis gyanús a szitu.
2019. ápr. 2. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi szeret idegen nőkkel lefeküdni, kell nekik a jó hangulat, meghittség ahhoz, hogy élvezni tudják igazán a szexet. Attól még az egész amiatt van, hogy jó legyen a szex. Hajnalokba menő beszélgetés sem jelenti azt, hogy ez szerelem.
2019. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, beszélgettek és össze is bújtok? Azta, a többi millió ember, akik összefekszenek ezt soha nem csinálják! Akkor ez már szerelem!

Lenyugodhatsz, csak kell valami plusz, amitől nem az az érzése, hogy egy ingyenprostit cuccol.

2019. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Az első válasz teljesen jó volt: Barátság extrákkal. Mégis miért lett lepontozva?

Általában pont így voltam szexkapcsolatban. Beszélgettünk is, lógtunk együtt, jól éreztük magunkat. A szex sem csak reszelés volt.

2019. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy itt mekkora gennyládak vannak már :D
2019. ápr. 3. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A gennyladaknak megis tobb eszuk van, mint az ilyen kerdeseket napi szinten feltevo naivkaknak, akik nem akarnak latni a szemuktol. Majd ird meg sirva, hogy mikor jottel ra, hogy ez nem lesz tobb soha.
2019. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!