Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van hogy kibeszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van hogy kibeszélitek a párotok a havernak vagy vlm család tagnak, esetleg a veszekedéseiteket?

Figyelt kérdés
Ez tiszteletlenségnek számít a másik fél felé, bizalom elvesztéséhez?
2019. ápr. 2. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan dolog, hogy van amit még meg lehet osztani egy bizalmas barátnak vagy rokonnak, és van amit már nem.


Illetve függ még a kapcsolat szereplőitől, ezt nekik kell érezni. Egy jobb kapcsolatban azért tudja az ember, hogy mit és hogyan lehet másoknak.


Viszont kicsit ki kell beszélni, olyan értelemben, hogy egy kívülálló rámutathat a hibáimra és kettő embertől hallani valamit már meggyőzőbb.

2019. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.De az exem kibeszélt állandóan.És akkor bukott le,amikor egyik munkatársa belekérdezett elég intim dolgokba.Ők összemosolyogtak én meg csak néztem.

De szóvá is tettem de ő ezt természetesnek vette.Akkor telt be a pohár,mikor ugyanez a pasi,számon kért,hogy miért zavar engem,hogy téma vagyok a melóhelyen. De akkor már azt is tudta mire gerjedek,mit szeretek,milyen bugyit hordok,hogyan borotválkozom.

Igen,tiszteletlenség!

De a legtöbb esetben úgysem derül ki

2019. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Ez mondjuk már prosztóság, ha a munkahelyen kitárgyalt. Főleg ilyen intimebb dolgokat... Amiket az ember általában a komolyabb bizalom után ad ki magáról vagy mutat meg.


Hálás vagyok az exeimnek, hogy azután sem teregettek ki, miután megutáltak (az én hibámból).

2019. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
Sztem mindenkivel előfordul ha nem tudja a párjával megbeszélni a gondjait,akkor kibeszéli magát vagy egy baráttal vagy egy családtaggal nax nem derül ki,én se tolerálnám ha pl anyósom bevágna olyan dolgot ami nagyon magánszféra és igen,elárulva érezném magam.
2019. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!