Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sürgősen lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sürgősen lenne szükségem 10000 forintra (5 napon belül), és beválallnék egy olyan kapcsolatot, ami jövedelmező akkor mennyi a tarifa?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű, egyszerű 30-as dolgozó nő vagyok, szorult helyzeteben, nem szexmunkás, és nem erre keresek partnert. Nem tudom jelen pillanatban ezt a szitut megoldani másként. Trollok kíméljenek. Teljes diszkréció mellett.Tudom.Épeszű, normális nő nem tenne ilyet, akinek van egy kis tartása, de rossz helyzetben vagyok.Érettségim van,nem naplopó vagyok.

2019. ápr. 3. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Bocsáss meg, de nehéz elhinnem, hogy ténylegesen igaz ez a kérdés.


De tegyük fel, mégis... ez nem "kapcsolat", hanem prostitúció, és 1 alkalom alatt "megkeresheted" a tízest. Hiába nem vagy szexmunkás, ha pénzért fekszel le valakivel az prostitúció, még akkor is ha egy alkalom. Ahogy aki ezt kihasználja az is egy pecér, hiába csak egyszer.


De mindig van jobb megoldás, átmeneti segély, eladni valami vackot, lemondani egy szenvedélybetegségről pár napig és máris megvan a 10.000 Ft.

2019. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De ennél még az is jobb, ha kölcsönkérsz valakitől, aztán fizetéskor megadod egy ital kíséretében hálád jeléül.
2019. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést 100000 forintra van szükségem.Ennyi
2019. ápr. 3. 00:38
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Olyan 8-10 rugóként számolhatsz alkalmanként,mindenféle extra hülyeség nélkül.Ennél lejjebb nem kell menni.
2019. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#3


Azért ott is inkább nézz körül. Fizetési halasztás? Részletfizetés?

2019. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Puncs.hu ahol érdemes lehet keresni

Szerintem 30 mehet egy alkalomert

Véleményem: vegyél fel hitelt. Komolyan,az is jobb. Sokkal.

2019. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Hitel, kölcsön, valaki csak tud adni, vagy szimplán vállalj be valami munkát, vagy adj el valamit, zálogosíts.
2019. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem akarod prostituálni magad, csak szimplán kapcsolatot akarsz, 5 nap alatt nem fogsz olyat találni, aki rögtön add neked 100 rugót pusztán a két szemedért, ezt te se gondoltad komolyan...
2019. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit csinálsz a 100 rugóért? Semmit? Az ilyenből ugye tudod, hogy rendesen túlkínálat van...

32/f

2019. ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
"Fiatal voltam, kellett a pénz..." :D
2019. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!