Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy évek után találkozott az exével és megviselte a találkozás?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve szakítottunk. Nekem ő volt életem nagy szerelme, kb. 1 év volt mire kihevertem. Szakítás után még félévig találkoztunk 8-10 alkalommal, de már nem volt köztünk semmi. Egy ilyen találkozás után határoztam el, hogy ez így nem mehet tovább, el kell engednem. El is köszöntem tőle véglegesen és többé nem kerestük egymást. Azóta semmi kommunikáció nem volt köztünk, nem is találkoztunk. A közösségi oldalakon is töröltük egymást.


Pár napja viszont amikor mentem haza, akkor az utcában megláttam őt, én kocsival voltam, csak intettünk egymásnak. Olyan érzés fogott el, amit nem tudok megmagyarázni, egyszerre volt fájdalmas és szép. És azóta nem tudom kiverni a fejemből.

Nem akarom újra kezdeni vele, nem írtam rá, nem hívtam föl. Ő sem engem. Voltak kapcsolataim utána, most is épp ismerkedek valakivel, akivel elég jól alakulnak a dolgok, de még nem vagyunk együtt.

De azóta kattogok ezen. Nem tudom mit keresett abban az utcában, ahol lakom (ahol korábban együtt laktunk), mert ő a város másik felében lakik (lakott?) és dolgozik (dolgozott?) és ez egy lakóövezet, nincsenek olyan helyek, ahová az ember célirányosan menne.


Volt már így valaki? Mi lehet az oka ennek az érzelmi "fröccsnek"?


2019. ápr. 3. 00:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, akkor 35 éves férfi vagyok, az exem pedig 28 éves nő (a félreértések elkerülése végett).
2019. ápr. 3. 00:53
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van egy ilyen személy az életemben. Próbáltam nélküle élni, de nem ment. Nagyon rövid ideig bírtam csak, de majdnem belepusztultam. Mi tűz és víz vagyunk, totál ellentétek. Valamiért ő is így érez irántam, és bármennyire is szeretett volna ő is elszakadni tőlem, neki sem ment. Mostanra beletörődtünk ebbe, és már nem is próbálunk küzdeni ellene. Tényleg jó lenne tudni ennek az okát, mert számomra ép ésszel felfoghatatlan. Én úgy ismertem meg, hogy írt egy üzenőfalra egy jelentéktelen kis hétköznapi mondatot, de amikor elolvastam, mintha villám csapott volna belém, pedig akkor még azt sem tudtam, hogy hogy néz ki, és volt párom is. Aztán később beszélgetni kezdtünk, és én beleszerettem a lelkébe. Csak évekkel később találkoztunk személyesen, akkor újra éreztem a villámcsapást, és azóta is, minden alkalommal, ha meglátom. Ennek már 17 éve, és ugyanúgy lángra lobbant egy mp alatt, mint az első pillanatban.
2019. ápr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi volt a szakításotok oka?
2019. ápr. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

3 év után találkoztam vele. Amit és ahogy mondott, nagyon megütött, pedig akkor túl voltam rajta, és pár másik, rövid kapcsolaton. Addig sem kerestem, de nem bántam, ha összefutunk, azóta kerülöm.



Hogy mit keresett ott?

Ne kombinálj! Valszeg pár utcányira van a kozmetikusa, vagy egy új barát(nő), akiről nem tudsz, nem biztos, hogy pont a te utcádban, de én is csinálok néha olyat, hogy kerülök egy kicsit, hogy megnézzem mi van azon a környéken ahol régen laktam, dolgoztam. Puszta kíváncsiság, nem több.


Ennyi idő után ha túl vagy rajta, akkor ne hagyd, hogy ismét berántson, mert leginkább csak barátkozás, vagy max pár kósza menet lesz belőle, te meg évekig megint keresheted a lelki békéd.

2019. ápr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Volt. Akit nagyon szerettél, az mindig fel fog egy kicsit zaklatni szerintem. 2 év meg nem is olyan sok idő...
2019. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.


#3:

Az volt az oka, hogy ő nem látta a közös jövőnket. Voltak különbségek közöttünk, főleg ízlésbeli (pl. hogyan rendezzük be a lakást), de én annyira szerettem és azért voltak közös elképzelések (pl. mindketten 2-3 gyereket szerettünk volna), hogy simán kötöttem volna kompromisszumot.

2019. ápr. 3. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot 2 ember tud kötni, te egyedül nem.
2019. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztad föl,nem zártad le ezt a kapcsolatot,azért mert még kötödsz hozzá.
2019. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!