Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy az USA-ban vagy Angliában már kicsit hétköznapi, ha valakik cuckold kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Ugye itthon még azt se tudják mi az, de ahogy olvasom az angol fórumokat vagy nézem a videókat, elég lazák.
2019. ápr. 3. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem a videókat, itt meg minden nő utcán és villamoson szexel, nincs benne semmi extra, ha a Hősök terén pucéran, egy szál pórázban sétál az asszony.
2019. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bzmeg. Szerinted ha rákeresel ezzel foglalkozó fórumokra videóra, akkor vajon mit fogsz találni hmm? :D

Ettől még nem lesz hétköznapi vagy jellemző.

32/f

2019. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igen. Itthon is az elmúlt 2-3 évben megtudtam pár ismerősömről, hogy ilyenben él.
2019. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül ilyen fórumot, hanem szimplán Quora-t.

Egyébként mutass nekem ilyen oldalt, ahol tele van olyan videókkal, ahol a Hősök terén szexelnek és amatőr.

2019. ápr. 3. 08:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Na csak mert én még nem láttam olyan videót, ahol amatőr pár a Hősök terén szexel vagy a buszon.
2019. ápr. 3. 08:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Nyilvan, mert olyan fórumokat olvasol.

Nézz utána az információs buboréknak.

2019. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobban tudják, hogy mi az, mert mint minden másban, itt is le vagyunk maradva.

Egyébként egy szállal több ilyen kapcsolat nincs, csak ott a nagy létszám miatt, tehát 300 millió ember, hamarabb akadnak ilyen emberek és hamarabb vállalják fel.

Ez meg önmagát gerjeszti.

Itthon nem is tudok ilyet, mindenki csak veri a farkát.

2019. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon unalmasak az amcsi és brit szokások. Magyar hagyományokban nincsenek h.lyeségek és mégis több a házastársi szeretet, tisztelet. Nem érdemes foglalkozni minden trendy h.lyeséggel.34N.
2019. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!