Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora korkülönbséget tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbséget tartotok még elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Tudom, szoktàk mondani, hogy a szerelemben nem számít a kor, de azért én kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek. Szerintetek hány év korkülönbség az, ami egy kapcsolatba még belefér? Azt is leírhatjàtok, hogy melyik nemnél, mennyi az amennyivel szerintetek még idősebb lehet a másiknàl vagy, hogy nálatok mi a felállás. Az én barátnőm 2 és fél évvel idősebb nálam. Ja és harmincas férfi vagyok. Nyugodtan válaszolhat bármilyen szexuális irányultságú ember! Előre is köszi!

2019. ápr. 3. 12:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
4%

Én 22 vagyok, a barátom 16.


Nem az számít ki mennyi idős, meg ki mit tart elfogadhatónak. Hanem hogy te mit vársz el attól a kapcsolattól, miért vagy az illetővel.


Az én korosztályom már gyereket akar, komoly kapcsolatot, én meg most egyiket se akarom, ezért ilyen fiatal a párom. És jó érzés hogy felnéz rám :)


De komoly kapcsolatra csak nálam 1-2 évvel idősebb pasit tudnék elképzelni.

2019. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a 10-15 év még elfogadható. Párom 12 évvel idősebb nálam. 35/n
2019. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem olyan 23-24 felett már egyre kevésbé számít a korkülönbség. Mondjuk nyilván nem 24 éves a 48-cal, a többéves különbségek már nem ijesztők. Én jártam nálam 7 évvel idősebb férfival 20évesen, de az jó élmény volt, mert a pasi olyan volt. Mégse tanácsolnám más fiatalnak ezt, mert nagyobb százalékban olyanok hajtanak nagyon fiatalokra, akik a naivitásukkal vissza akarnak élni.
2019. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Az elsőnek gratulálok...kihasználsz egy dedóst mert "felnéz rád". Gusztustalan vagy.

Ami szerintem még egészséges , bármilyen nem esetében: Ha elmúlt 25 az illető, akkor plusz- minusz 5 év, (esetleg 25 éves 35 évessel, de 15 évessel semmiképp!)

Ha 25 alatti a fiatalabb személy, akkor attól függ. Pl Egy 20 éves egy 25 évessel oké, de egy 15 évessel beteges. 18 alattiaknak amúgy sem kéne huszas éveikben járó felnőttekkel bármilyen kapcsolatba kezdeni, mert még félig gyerekek, nem lenne egyenlőségen alapuló a kapcsolat.

2019. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

#2. Na akkor nekem például mégiscsak lehet 17 éves barátnőm. De nehogy érettebb legyen a koránál, mert akkor már sem elkápráztatni sem manipulálni nem tudnám! :D

32/f

2019. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Engem nem érdekel ki kivel van,és mekkora a korkülönbség.Mi közöm hozzá?Az se érdekelne,ha közeli rokonom érdekesen választana.
2019. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én más esetében -5/+10 a férfi javára.


Saját magamnak -1/+3


23L

2019. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett kérdés, a kapcsolatban lévőkön múlik, illetve, hogy mi hozza őket össze, miért vannak együtt?


Elképzelhető persze a jó irány is. Hogy tényleg megszeretik egymást, a korkülönbség ellenére is, szívből. Ez elég ritka, de létezhet.


Nagyobb baj, mikor anya/apakomplexus van a háttérben, itt sem azért baj, mert "micsoda züllöttség ez" vagy ilyesmi, hanem, mert ez egy komolyabb lelki probléma, ami az élet más területeire is kihat, nem ártana kezelni, mert oka van és jobb lenne az élete, ha kezelné.


Még nagyobb baj, ha olyan rejtett indokok vannak, mint a "majd az idősebb mindent megcsinál" és a "az öregecskedő feleségem/férjem cserélem le fiatalabbra" kizárólag 1-2 ok miatt.


Komolyabb probléma mikor kvázi örökségvadászatból jön össze egy fiatalabb férfi/nő egy idősebb bácsikával/nénikével, hogy majd vigye a lakást és a "vagyont" (ha van)


Szóval ez így nem egy olyan kérdés amire ítéletet lehet mondani, ha a szívük tiszta és ténylegesen szerelemből jönnek össze, akkor a kor nem számít. Ha viszont háttérben meghúzódik valami ok vagy simlisség, az már - szerintem - gond. De az egykorúaknál is probléma. Nem lehet így elkezdeni egy életre szóló kapcsolatot.

2019. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Gratulálok hogy lepontoztatok, első vagyok.

De pont lesz@rom mit gondoltok.

Az eszetekbe se jutott hogy talán a párom is ugyanúgy benne van ebben?

Nem kihasználom, nyilván nem akar ő sem feleségül venni engem. És különben sem kihasználás mert én SEM akarok komoly kapcsolatot. Csak ilyen lazát. Ahol elvagyunk egy darabig amíg tart. ;)

Na pontozgassatok ha ez az életetek.

2019. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez 20 éves kor felett kicsit változik, ott belefér 10 + a férfi javára.

De a 20 alattiaknál igencsak más.

2019. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!