Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden csaj körülött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden csaj körülöttem kapcsolatban, nekem meg semmi nem jut?

Figyelt kérdés

Nem mintha nem lenne jó egyedül, de elgondolkodtató, hogy szerintem nálam rosszabb személyiséggel rendelkező nőnek van kapcsolata, vagy mondjuk szerintem nem néz ki olyan jól és mégis van kapcsolata, vagy nem érett és nem túl kellemes a személyisége.

Nem vagyok irigy vagy féltékeny, csak érdekel a dolog.

Rövid időn belül 20 leszek és nem értem, velem van e a baj, vagy csak szimplán el kellene mennem egy szórakozóhelyre és ott felszedni egy palit.

Meglátások?



2019. ápr. 3. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha 20 éves csaj vagy, akkor egyértelműen veled van a baj amiért nincs párkapcsolatod. Ez vitathatatlan, tagadhatatlan tény. Abban a korban nőként, még ha csúnya is vagy, százával-ezrével válogathatsz akár még a jóképű pasik közül is. Ha egyikkel sem tudsz kapcsolatot kialakítani, akkor ezért végképp veled van a baj. Nincs mese. Magadba kell nézned, vagy elmenned pszichológushoz.
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te aztàn komolyan kapcsolatfüggő leszel, ha esetleg lesz végre egy palid! Rá fogsz akaszkodni a manuszra, ez tuti!

Ez az én meglátásom, már ha kérdezted.

2019. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Most CSAK azért akarsz felszedni valakit hogy beilleszkedj a világban látottakban? Akkor ismerkedj ha készen vagy rá lelkileg és már vágysz rá. Ne gyere csak azért össze random idegen pasikkal mert hogy mindenkinek kapcsolata van körülöttem. Na és? én nekem is mindenhol az van, azt látom, 1 éve egyedül vagyok, de tudom hogy hamarosan nekem is lesz,eljön a megfelelő időben szóval nem aggódok miatta. Nem szabad így felfogni. Te is megkapod azt a boldogságot amire vágysz, a többiekkel ne foglalkozz, és ne felejtsd attól hogy valaki kapcsolatban van, nem biztos hogy boldog is. :) 21/F
2019. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok felszedni senkit, ha holnap meglatnam eletem szerelmet biztos megszolitanam es nem lennek beszrva, csak sajnos meg nem lattam olyat aki igazan tetszene.

Nem irigykedek a parokra, mert testkozelbol tapasztaltam, hogy a tiniknel a parok fele csalja egymast es ezt tenykent kezelik

2019. ápr. 3. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. Magaddal foglalkozz, ne azzal, hogy másoknak mi van.
2019. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, jönni fog az az ember a megfelelő időben. :)
2019. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Én is sokszor kérdem magamtól, hogy miért vagyok egyedül, mikor én se vagyok rosszabb másoknál... Aztán meg valószínűleg mégis csak rosszabb vagyok, ha nem kellettem senkinek soha. De azért legyen önbizalmad. :D Furcsa ez az élet...


27F

2019. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ugyanígy voltam én is, 20 éves koromig sehol semmi, és baromi frusztrált voltam az egésztől, azon gondolkodtam, hogy lejjebb kellene adnom az elvárásaimból, mert nem létezik olyan pasi, amilyet én keresek.

Aztán mikor már teljesen kezdtem lemondani róla, jött egy olyan, aki minden eddiginél, akihez csak minimálisan is közöm volt, mérföldekkel jobb, és meghaladja minden régi elképzelésemet. Vele tervezem a jövőmet, és semmi kétségem nincs.

Szerintem így egyetlen dolgot hagysz ki: a jelentéktelen, rövid életű, rosszul funkcionáló kapcsolatokat.

Úgyhogy türelem, most koncentrálj magadra, ne szresszelj rá, és úgyis jönni fog 🙂

2019. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!