Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok olyasvalakivel tartana fent barátságot, akivel egyszer volt szexuális kapcsolata, de soha nem akart tőle semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Persze akkor, amikor még nem volt benne a jelenlegi kapcsolatában.

2019. ápr. 7. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én feleslegesnek tartanám. De hogyan tartja a barátságot? Beszélgetnek neten, talán kávézgatnak is?
2019. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a,, barátkozás " nekem eléggé furcsa lenne...
2019. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen! Normálisan ember már nem beszél az exevel ugy hogy van párja!
2019. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Egyik oldal, hogy bízni kell a másikban, viszont a kisördög ott lenne a vállamon, hogy vajon miről beszélgetnek, akar-e még a másik valamit tőle. Egyik oldal, hogy nem tilthatom el a barátaitól, a másik oldal, hogy azért ne legyen már kellemetlen ha én találkozom a barátaival. Nekem az lenne a perdöntő, hogy mennyire állít neki határokat, és mennyire tartja magát hozzá. Pl buli után ne aludjon nála; ne ossza meg a kapcsolatunk minden részét vele; ha esetleg összeveszünk, ne hozzá fusson panaszkodni; ilyesmik.
2019. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem a bizalomról szól... csak egyszerűen általános etiketti/társadalmi szabály nyilván nem fogok azzal kávézni meg programokat csinálni aki az exem ugy hogy közben van más valalom... minek váltak akkor el...
2019. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös: egyet értek veled teljesen, de én inkább úgy értelmeztem, hogy a csak szex kapcsolat miatt nem a hagyományos értelemben vett ex a harmadik fél, hanem csak ilyen kvázi "ex". Tehát nem is volt igazából sosem közöttük komolyabb érzelmi kötődés (legalábbis a kapcsolatban lévő fel részéről). #4 voltam.
2019. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Pusziipajtások ne legyenek, de haveri szint szerintem siman maradhat.
2019. ápr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Zavarna, ha a páromnak olyan értékrendje lenne, hogy olyanokkal kefél akiktől nem akar semmi többet.

Az már nem érdekelne, hogy tartja-e az illetővel a kapcsolatot vagy sem.

2019. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!