Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Irtam neki hogy szeretnek vele csinalni valamit kesobb, mondta hogy oke, majd felhiv ha vegzett a csaladi ebeden. Persze, nekem is volt programom, de par ora hosszara ra talalkoztam vele a varosban mikozben az egyik ismerosevel volt majd kesobb egy masikkal...


Irtam neki uzentet, hogy nalam ez nem igy megy, ha mondanak valamit tegyenek is ugy, maskepp ures fecseges.... Es nem azzal volt bajom hogy az ismerosevel talalkozott mert tolem jovohetig is tolthettek volna egyutt az idot..


2019. ápr. 8. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Fogadjunk, Te vagy a nő!
2019. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem akkora dráma. De igen, azt meg lehet kérdezni, hogy miért nem hívott fel.
2019. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha jogosan esett rosszul, akkor mi van? A párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy kinek van igaza, nem lenyomni kell a másikat. Igen, jogosan esett rosszul, a kérdés az, hogy mit kezdesz a helyzettel. Beszéljétek meg, értesd meg vele, hogy azt szeretnéd, hogy komolyabban vegye az ilyesmit, anélkül, hogy veszekednél vele. Add meg neki az ártatlanság vélelmét, ne feltételezd, hogy leszar téged és nem számítasz neki, lehet, hogy csak másképp működik és szórakozott. Csak ügyesen.
2019. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!