Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszanak a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszanak a nők az olyan férfiakra, akik nem akarnak megállapodni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Ilyenkor jönnek a megjegyzések a nőktől, hogy kisfiú még, meg nőj már fel, meg milyen férfi az ilyen stb....
2019. ápr. 8. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, de kicsit sem érdekel, hogy kinek van nője vagy kinek nincs. A lényeg, hogy nekem meglegyen a kedvesem még nagyon sokáig.
2019. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Miért haragudnának? Max. nem kell nekik.
2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszom egyáltalán, semmi közöm hozzá. Viszont én csak olyat láttam eddig, ahol emögött valóban gyerekes indokok és nevetséges éretlenség volt.

Hogyha valaki őszinte ezzel kapcsolatban azzal semmi gondom nincs, nem egymást keressük. De amikor bekamuzzák a nagy hősszerelmest, hogy megdöntsenek egy csajt az elég vérlázító. Persze ez részben a nő hibája is hogyha ennyire naív és két szép szó után összefekszik valakivel.

2019. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanról tudok, ahol egy konkrét nő haragszik: anyuka. Megy a sírás, hogy sose lesz unokája.
2019. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, engem is az anyám b_sztat ezzel. Értem én, hogy unokát akar már, de azt meg őneki kéne megérteni, hogy azért az nem mindegy, hogy kitől.
2019. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem általában haragszanak az ilyen férfiakra, csak azokra, akik gerinctelenül hazudnak erről, ígérgetnek és pazarolják a nő idejét, aki így akár kicsúszhat az időből és nem fog tudni gyereket szülni.
2019. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na hát én például nem haragszom. :D
2019. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs okunk haragudni olyanokra,akikhez nincs közünk. Akkor szoktak haragudni a nők,ha ezzel a pasi 6-7 év hülyítés után áll elő. Mikor a 30as éveikben vannak,és addig azt igérgették hogy majd-majd-majd.

De ekkor szerintem jogos is. Ilyenekkel már találkoztam :D

2019. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen hozta fel egy női kollégám ugyanezt. Nekem nincs barátnőm egy ideje. Szerintem az zavarja, hogy ha ő elbaxta az életét baxd el te is. :D

Magamnak való ember vagyok. Valakit ez zavarhat, de több pozitív dolog is van a helyzetemben. Saját lakás, mérhetetlen sok szabadidő, több lecsó a tárcámban, zéró kompromisszum.. Nőre csak akkor vágyom, ha kanos vagyok.

2019. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Az okos férfi nem csinál fel 4-5 év után vagy hamarabb egy nőt , csak azért hogy örökösöket hagyjon maga után.. Már akkor csodálkozom amikor 2-3 éve együtt lévő felek házasodnak.. Még is hova a jó fenébe? Úgy is elválnak rá 2-3 évre.. Vicc az egész.
2019. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!