Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes, nyugodt roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, nyugodt roma srácokkal mi a baja a csajoknak, mert általában ha romát választanak, akkor csak a másik véglet jön be nekik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a csendes, nyugodt mellett félénkebb is, akkor nem az a bajuk, hogy roma, hanem alapból utálják az ilyen srácokat.
2019. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy olyannal összejönnék aki egy merőben más kultúra gyermeke. Tehát se agresszív se csendes romával nem hiszem hogy valaha összejönnék. Nem tetszik ahogy a nő szerepe alakul egy roma családban se az ahogy a gyerek kérdéshez állnak. És attól hogy ő mondjuk európai nevelést kapott még a családja olyan amilyen és nem akarnék céltábla lenni vagy a gyerekeimért küzdeni mert a gyerek helye a családban van stb. Tudom hogy nem mind ilyen de ha megkímélhetem magam ennek a veszélyétől azzal ha kizárom a roma török arab férfiakat és így is rengeteg lehetőségem marad akkor megteszem. Szóval összességében a kultúra ami a roma szó mögött van az ami miatt kizárom az ilyen férfiakat.
2019. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

2/2

Az a kultúra amiről beszélsz max a putriban élők között létezik . Az igazi magyar cigány rock zenét hallgat !

2019. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinál az igazi magyar cigány de megyeszékhelyen lakok és a legtöbb roma akivel dolgom van (óvónő vagyok) ilyen. Innentől a tapasztalataim követem nem azt ami mások szerint van. Mint írtam tudom hogy nem minden cigány ilyen ettől függetlenül nem akarom hogy én legyek az az x% aki bele nyúlt a csapdába.
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

egy életre elvághatják magukat a környezetüknél

a csendest meg alapból gyűlölik, hogy valaki nem akarja beléjük nyomni a farkát, nem nyomul ezerrel, sérti a kis egojukat

2019. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Az a szívás ha későn derül ki a származása, és egy tök rendes ember.. Na akkor dobhatod a kukába... Mert amíg azt mondják neked hogy diétása kóla addig vedeled , de aztán kiderül hogy cukros na akkor sírva fakadsz..
2019. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor is lehet komoly gond a családjával vagy kijöhet a mentalitás mikor összeköltözünk. Azzal ha eleve kizárom a roma férfiak 100%át akkor valószínűleg kizárok sok rendes srácot akivel semmi gond nem lenne a családja normális és akár egy életet leélhetnék. Viszont kizárom az összes egyéb lehetőséget is amivel kifejezetten jól járok hisz rengeteg magyar férfi van akik ugyanúgy normálisak és szinte biztos hogy azonos a kulturális hátterünk.

Persze minden kapcsolat kezdetén vállalja az ember a rizikót hogy idővel zátonyra fut. Így ha már megszerettem és úgy látom normális megvárom lesz-e gond.

De igazából megint nem értem miért magyarázkodom. Ha az illető cigány én meg előítéletes vagyok akkor csak jól jár ha kihagyjuk egymást nem? Miért kell akkor győzködni? Kifejezetten rossz szokás.

2019. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azokat is kizárnád aki család nélkül nevelkedett , akkor meg az lenne a kifogásod , hogy jaj nem volt családi minta anya és apa ... Mindig csak a kifogások. Amúgy a legtöbben azok a fél romák aggódnak az ilyeneken akiről el sem tudod dönteni , hogy van benne ...
2019. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!