Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg két évvel ezelőttről azt a Lidl pénztáros lányt, akivel volt valami szikra, de nem mertem lépni?

Figyelt kérdés
Már nem dolgozik ott, a nevét sem tudom, csak a haja színét és az arca van előttem még. Mindig valahogy hozzá kerültem a sorban és mindig kedves, beszédes volt, személyesebb dolgokat is kérdezgetett. Ez már így esélytelen? Nem akarok dolgozókat faggatni, kínos helyzetbe kerülni, de azóta gondolok rá.
2019. ápr. 13. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még a nyugták is megvannak ... :D
2019. ápr. 13. 22:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig a dolgozókat kell megkérdezned.
2019. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Más választásod nem igen van,mint a dolgozókat megkérdezni
2019. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 444 oldalon van ilyen rovat, ahol pl buszon látott lányokat keresnek...mondjuk arra számíts, hogy a primitív kommentelok szétszednek. Vagy amit eddig írtak. Remélem sikerül. 😊
2019. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de az újpestiben van egy annyira gyönyörű pici barna pénztáros lány, hogy lehidalok ahányszor meglátom
2019. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
A nyugtán van ujjlenyomat, keress egy magánnyomozót. :D
2019. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Az eladó néniknél amit te szikrának látsz az valójában neki a munka köri kötelessége. Tehát ha kedves volt vagy mosolygót azt nem azért tette mert te tetszel neki. Ne

álmodozz ilyenekről amik a filmekben vannak csak , hogy a nyomi scrác megkapja a jó csajt..

2019. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyugtán rajta lehet az eladó kódja, hogy ki volt a pénztáros. Ez sok helyen így van. Bemész és megkérdezed hogy ez kinek a kódja, nem fognak rád hülyén nézni.
2019. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 14. 11:36
 10/12 anonim válasza:
Kérdezd meg a boltban, hátha leírás alapján még emlékszik rá valamelyik ott dolgozó. Hajrá! :))
2019. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!