Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az en hibám?

Figyelt kérdés

Tudatosan valtozattam az arckifejezesemen es sminkelni kezdtem , hogy valahogy fogadjam el magam mert nem tudtam a tukörbe nezni , utaltam magam es nem tudtam video beszelgetest folytatni .

Most ez valtozott , szemkontaktust se kerulök es emiatt ha egy pasi ramizgul az en hibám ?

En ezt nem pasik miatt csinaltam ezt a valtozast , hanem magamert



2019. ápr. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
igen a te hibád.
2019. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válaszom, hogy szerintem fordulj pszichológushoz, mert ilyen szinten agyalni nem egészséges, nem ártana helyre tenni pár dolgot az önértékelésedben...
2019. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit kéne helyretenni az önértélesésemben?
2019. ápr. 14. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kerülöd a szemkontaktust akkor igen direkt te kelted bennük ezt az izgalmat én ilyenkor rászoktam mosolyogni a nőkre hogy lássam mit reagálnak. :D

Egyébként meg szard le régen nekem is voltak ilyen gondjaim de mióta leszarom mit mondanak, és azt csinálom amit akarok meg azt mondom amit gondolok sokkalta jobban érzem magam, és ha valakinek nem tetszik hát akkor ez van. xD

Na jó hogy ne szövegeljek itt magamról mint valami önimádó, ha JÓL ÉRZED MAGAD ÍGY AKKOR SZARD LE HOGY A TE HIBÁD VAGY SEM a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben.

2019. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz csak nehogy felre ertse senki
2019. ápr. 14. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
De ez nem hiba. Nyilván ennek meg van a pszichológiája is. Csak akkor tetszhetsz másoknak, ha te is tetszel magadnak. Azaz van ennek benned egy metakommunikációs vonzata. Kicsinosítod magad, amitől nagyobb önbizalmad lesz, ez meglátszik a testbeszédeden is, amitől másoknak vonzó leszel. Ez csak egy új helyzet, amot meg kell tanulnod kezelni. Tudnod kell nemet mondani olyanra, amit nem szeretnél! Még akkor is, ha ezt bunkóságnak gondolod. Ne hagyd, hogy olyat kényszerítsenek rád, ami neked kellemetlen!
2019. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!