Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki vásárolna nekem egy új autót?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nekem van saját lakásom Budapesten, a szüleim okosak voltak és a 2000 években vásároltak nekem egy 58 négyzetméteres akkor újépítésű lakást. A lakást szocpollal (nem tudom a nevét de olyasmi volt mint a csok ma) és hitelből vásárolták. A hitelt a lakás bérleti díjából fizették.

Mielőtt beköltöztem 5 millióból felújítottam amire hitel vettem fel, mert a 20 éven át tartó bérbeadás meglátszott rajta.

Autót nem tudok vásárolni a saját fizetésemből mert a törlesztő és a rezsi után nem sok marad, de nagyon szeretnék egy városi kisautót. Egy Opel Adam vagy Fiat 500 nagyon jó lenne ezek ára 3-4 millió szalonból.

Ha már néhányan lakást szeretnének akkor én ne kaphatnék egy új autót egy férfitől? Egy lakás töredéke egy kisebb autó.

Szerencsére van a teremgarázsban parkolóhelyem a lakáshoz, a parkolás nem is lenne gond.

De létezik férfi aki vásárol autót a szeretőjének?



2019. ápr. 14. 22:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas életed lehet, ha este 11kor ilyeneken agyalsz...
2019. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Minek neked kocsi? Nincs is jogsid.
2019. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én veszek neked egy autót, ha gondolod.


Remélem ez megteszi:

[link]

2019. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Igen ilyeneken agyalok, mert sajnos nincs az oldalzsebemben pár millióm.

A kérdés miatt gondolkoztam el komolyabban a lehetőségen, ha mások lakást akarnak.

2019. ápr. 14. 22:51
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Persze, létezik. Csak nyújtanod kell valamit neked is. Prostitúciónak hívják... :D
2019. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

És szerinted a férfinek miből van pénze? Pontosan abból, hogy gyűjtöget, dolgozik, fejlődik. Ha erre nem vagy képes akkor milyen jogon várod el, hogy bármit is kapj?

Hogyha minden áron kocsit akarsz miért nem jó a használt? Miért kell szalon autó? Vegyél 2-300 ezerért egyet. Ugyan úgy elvisz A-ból B-be és ha jól választasz semmi hibája nincsen. Bár azt fent is kell tartani, akkor már olyan csávó fszára ülj, aki meg is tankolja neked...

2019. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Milyen jogon akar más nő lakást a szeretőjétől? Ilyen jogon akarok autót a szeretőmtől.

Újat szeretnék. Biztos az vásárol autót aki évekig gyűjtögetett, gyikes logika megint szabad utakon jár.

Vannak gazdag emberek ezen a földön akiknek egy autó ára olyan mint másnak egy ebéd ára.

2019. ápr. 14. 23:00
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan jó nő, hogy az megérjen egy autót?
2019. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt Budán kutyavásár...
2019. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Azért kell egyfajta romlott lelkiállapot, hogy valaki azon gondolkodjon, hogy eladja magát egy autóért, mert más is megteszi. :D
2019. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!