Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? Úgy érzem semmi értelme az életemnek, és soha senkinek se fogok kelleni

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinálhattam volna még jobban. A volt barátom elhagyott 3 hónap után. Ráadásul pont azon a napon mikor 3 hónapja jártunk. Pedig ő beszélt nekem már a közös jövőről, azt mondta senkit se szeretett úgy, mint engem. Apró ajándékokkal is elhalmozott pl bon-bon, csoki stb. A családja is utált engem, gúnyolódtak rajtam. Én mindent megtettem érte, de ő értem semmit. Előfordult hogy egy nap más programot csináltam, aznap valami indokot kitalálva nem találkozott velem. Volt olyan hogy beteg volt, velem nem találkozott, de a családjával elment valami programra, ahová engem nem vitt, képek is készültek.

Azt is mondta egyszer mert 2 óra hosszáig nem keresett, hogy hol voltam ilyen sokáig, meg hogy akkor a családomra ráírt volna hol vagyok, ha továbbra se jelentkeztem volna.

Az ex barátnő is felmerült, mint téma, őt el is vitte ilyen közös családi programokra. De az ágyban is szörnyű volt állítása szerint.

Eleinte azt állította hogy hozzá senki se volt olyan kedves, mint én, de legutóbb már azt mondta hogy eleinte mindenki kedves hogy a játékokban ő szadista.

Durva dolgokat is mondott nekem.

Meg a szakítás előtt már éreztem hogy nem olyan kedves hozzám, mint eleinte.

Ennek már 2 hónapja, de még mindig nem tudtam kiheverni. Most egyelőre nem vágyok új kapcsolatra, de úgy érzem ezek után már sose fogok kelleni senkinek.


2019. ápr. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt a suttyó miatt kérlek ne készülj ki. Ez nem egy kapcsolat volt, csak valamire kellettél neki. Úgy érzem találsz majd 1000X jobbat...
2019. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok egyedülálló személy van, korosztálytól függetlenül. A leírásod alapján hiába jelentett neked mindent ez a kapcsolat, igazából csak ígért, de tettekben nem mutatkozott ez meg. Emiatt ez csak jónak ígérkezett, de talán egy közepes lehetett. Ennyire hamar ne dobd el a jövőd, semmiről nem késtél le! Még ha évek múlva jön az igazi, akkor sem történik dráma. Gondolom fájdalmas amin keresztülmész, de a mostani üresjáratban praktikus lenne a növekedésedre fókuszálni, nem tudom eddig mi akadálya volt annak, hogy ne találtál volna társat...
2019. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért érzel így, mert ez a elb.ta az összes önbecsülésed. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és senki nem értette utána, hogy miért vagyok kiborulva. El akart nyomni, mert egy eQ nulla, kisfiú. Peresze, hogy lesz más, miért ne lenne? Azért, mert egy érzéketlen tuskó átbott? Nem téged minősít, hanem őt.

Fel a fejjel és lépj tovább. Az élet csodálatos, és ha nem siratod a múltat te is rájössz!

2019. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!