Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Nőnek lenni szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nőnek lenni szerintetek most vagy 20 éve volt jobb?

Figyelt kérdés
Azokat a nőket kérdezném, akik még emlékeznek arra, hogy milyen volt nőnek lenni 20-25 éve, hogy mi a véleményetek? Akkor jobb volt nőnek lenni, akár párkapcsolatban, házasságban, munkahelyen vagy úgy összességében vagy most? Férfiak is válaszolhatnak, hogy szerintük a nők, akiket ismernek, mikor érezték jobban magukat, mikor voltak jobban megbecsülve, tisztelve, szeretve? Akkor vagy most? F

2019. ápr. 17. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Van egy rossz hírem. Nőnek lenni mindig jó. Egyébként ha meg nem lenne jó, akkor mivan? :D csináljuk úgy, hogy jó legyen. Ha valaki nem akar dolgozni hanem otthon gyerekeket nevelni, ma is megteheti. Mondjuk 20-25 éve nem volt akkor különbség mint most. Inkább 100 években kéne mérni, már, ha ez a kérdés. De anyáink szerintem stagnàlnak, az enyém biztosan. Anno is ugyanazt dolgozta és most is. Nincs különbség. Max annyi, hogy jobban élnek a szüleink mint fiatalon. Most ezt az “önmegvalósító” utat, mi is bejárjuk. ;)
2019. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Én ugyanúgy utálok nőnek lenni most is, mint ahogy utáltam már 20 éve. Akik tisztelnek, szeretnek, emberként szeretnek, nem a nemem miatt. Szóval nem hiszem, hogy kevesebben/kevésbé tisztelnének, ha férfi lennék. Viszont a szívás (havonta menzesz, nőgyógyászhoz mászkálás, terhesség, szülés, te maradsz otthon ha beteg a gyerek, téged szólnak meg ha kupi van otthon, stb. stb.) végigkísér.

37N

2019. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kérdés egy phaszság. Aki tudja hogy milyen volt 20-25 évvel ezelőtt nőnek lennni, az most van vagy 50 éves. Na vajon 25 évesen jobb neki, vagy 50 évesen?
2019. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok és nekem nincs ezzel gondom régen is jó vokt meg most is, de azt mondom, hogy nem szívesen lennék huszonéves most mert sokkal nehezebb dolga van macegy fiatal lánynak párkaocsolat szempontból mint 20 éve.
2019. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem látok különbséget,ugyanolyan világ volt akkor is mint most.38n
2019. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hova születsz. Az arab világban ugyanolyan sz..r volt nőnek lenni 20 évvel ezelőtt is, mint most.


A világ változik, ha nem tartasz lépést vele, akkor elbuksz.


Egy nőnek nem jó lenni, ha csak házirabszolgaként tekintenek rá, plusz a gyerekeid anyjának, de nem nőnek néznek. Igaz, sok mai férfi is csak házicselédnek tekinti párját.

2019. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, akkor jobb volt. Nem volt a társkeresés ennyire húspiac. Most nagyon nehéz lehet, ahogy látom, túl van árazva minden a párkeresés terén. A nő ha nem topmodell, a pasi ha nem egy adonisz, akkor mehet a levesbe. Becsület pedig a fogalom szintjén sem létezik az ismerkedés, a randizás, a párkapcsolatok többségében. (Tudom, mert "benne vagyok", 21 éves lányom és 23 éves unokahúgom sok mindent elmesél.)

20-25 éve talál jobban megtalálta zsák a foltját. (Mondom ezt úgy, hogy én akkor nem az átlaghoz tartoztam, 29 évesen, amikor férjhez mentem, bizony már furán nézett rám a környezetem, de kivártam, aki nekem pont megfelel, vele vagyok azóta is:)

2019. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!