Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szeret engem?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem az egyik ismerősömmel.

Amikor megcsókoltam azt mondta, hogy a szívét a torkában érezte.

Azt mondta, hogy jól esik neki, hogyha ölelem.

Kérdeztem tőle, hogy érez valamit irántam? Tagadja. De sejtem azt, hogy igen, és mindenki mondja.

Ne írjátok, hogy nincs agyam, stb..csak nem tudom. Furcsa lenne, ha szeretne.

És féltékeny. Durván. Addig el tudtunk beszélgetni bármiről, most pedig ha felhozódik egy pasi azt kérdezi, hogy: “Mit akarsz te tőle? Mit érdekel az téged?”

Mindig írogat, csak úgy random mindenfélét.

És azt mondta, hogy ő nem fog, én fogok, stb..

De ezekszerint nem tud el lenni nélkülem.


Szeret, vagy fellángolás??



2019. ápr. 22. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem szeret, ürítőlyuknak kellettél neki és riherongynak néz
2019. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz🤣
2019. ápr. 22. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékeny akkor szeret!
2019. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a NORMÁLIS választ!
2019. ápr. 22. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:

De ha úgy van, összetudnék vele jönni. Csak..nem vallja be. Nemhogy nekem, magának sem.

Azt sem,hogy féltékeny, azt sem, hogy többet érez.

2019. ápr. 22. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt majd az idő eldönti, hogy ez mi. Ennyiből most még te sem tudod megítélni, mert benne vagy, így természetesen elfogult vagy iránta. Szépeket mondani, írni, együtt lógni lehet, de igazán az a bizonyíték az érzéseire, ha majd kitart melletted,és ez így lesz mondjuk fél év múlva is.
2019. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen.
2019. ápr. 22. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerd meg, mert ez a mondatod azért nem sok jót ígér:

"És féltékeny. Durván. Addig el tudtunk beszélgetni bármiről, most pedig ha felhozódik egy pasi azt kérdezi, hogy: “Mit akarsz te tőle? Mit érdekel az téged?”

2019. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már régebbről ismerem őt. Csak nem gondoltam volna, hogy most akkor ez lesz majd.
2019. ápr. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!