Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel elkezdtem ismerkedni, nem tetszett de ilyenek a mai fiatalok küldött a farkáról egy képet.

Na de a lényeg, hogy a farka tövénél és a zacskóján több ilyen kis dudor is van. Úgy néz ki mintha szemölcsök lennének. Rákerestem neten és ez lehet az éc miatt.

Szed valamilyen gyógyszert is amit kimagyarázott valami tök mással, mikor mondtam neki, hogy azt hittem durvább baja van rögtön rákérdezett, hogy mit hittem éces? Mire mondtam neki, hogy honnan tudja nem-e az hisz sok nővel volt. Erre annyit mondott ha az lenne már tudná.

Szerintetek?


2019. ápr. 22. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki képet küldene a farkáról, azt azonnal ejteném.
2019. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége, hogy aids-es. A képet nem láttam, de ha láttam volna se vagyok bőrgyógyász.

Egyébként miről mit gondolunk? Hogy beteg-e? Vagy, hogy a farkáról küldött képet?

2019. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nem éc akkor mitől lehet ilyen a farkán? Meg mi lehet ez. Teljesen ugy néz ki mint a szemölcs és több is van egymáshoz közel.
2019. ápr. 22. 17:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldön is járt többféle nővel lefeküdt feketétől kezdve minden fajta nővel volt már.
2019. ápr. 22. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki a farkát mutogatja ismerkedéskor, azzal be is fejeztem.
2019. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a lényeget megfogtátok de mi lenne ha nem az első mondatnál ragadnátok le?
2019. ápr. 22. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gusztustalan a nemi szerve számodra, akkor a pasi is az lesz hidd el. Akkor meg nem tökmindegy mik rajta azok a dudorok? Mond meg neki, kezeltesse ki, az'tán mutogassa a péniszét! :)
2019. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a pénisze gusztustalan hanem az nem tetszett, hogy így rögtön elküldte a farkát mert ha nekem elküldi akkor még ki tudja hány nőnek.
2019. ápr. 22. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És az nem zavar, hogy hány nőbe dugta bele? :D Moslék egy ember ez mindenhogy.
2019. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megtanulnál írni, akadna értelmes pasas is számodra...
2019. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!