Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt pasiddal mennél nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasiddal mennél nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem haraggal váltunk el,Ő még most is szerelmes belém,de nekem nem kell,barátként tekintek rá! Jó ötlet együtt nyaralni?
2019. ápr. 22. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, biztos nem mennék.
2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A ringyó exem amikor kidobott elhúzott az exéhet Franciaorszàgba nyaralni.


Szal van rà példa.

2019. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Kerlek gyere velem nyaralni.En meg mindig szeretlek.
2019. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem mennék férfiként elég durva hogy nőként ezt egyáltalán meg is fontolod.
2019. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hogyha ő még most is szeret akkor nem. Az egész frusztráló lenne és semmi értelme nem lenne. Ő azon dolgozna végig, hogy visszaszerezzen vagy legyen valami köztetek, téged meg ez az őrületbe kergetne. Így nem jó ötlet.

Van olyan exem, akivel akár még el is mennék nyaralni, mert semmit nem érzünk már a másik iránt, de nem rossz viszonyban váltunk el. De úgy, hogy az egyik fél még szereti a másikat szerintem semmi értelme és csak problémát okoz meg fájdalmat.

2019. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő akar jönni,mert életében nem volt soha nyaralni,pláne nem külföldön. Én többször voltam ismerőssel,ffivel-nővel,de egyedül is! Csak a segítő szándék van bennem,semmi több,mki fizeti a saját részét! Én mondtam neki,ha jön is velem csak mint barát,semmi több!
2019. ápr. 22. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2019. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4# szerintem nem jó ötlet neki is egy kínlódás lesz ha szeret .
2019. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Én mondtam neki,ha jön is velem csak mint barát,semmi több!"


Ezt hiába mondod annak, aki szerelmes beléd. Amíg odavan érted, addig csak a remény fogja éltetni.

2019. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A helyedbe nem vinném el.Már csak a Te,és az Ő érdekébe is.

Egy szerelmes ember többet fog ebbe belelátni még akkor is ha azt mondod neki,hogy csak mint barát.

2019. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!