Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki házas férfiként keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki házas férfiként keres társkeresőn barátságot, nő személyében az tényleg beéri csak'barátsággal?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak jól hangzó hablatyolás? Mit szeretnének ezek a férfiak,otthon az asszony,gyerek....

2019. ápr. 23. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Dugópajtit keres.
2019. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Barátság extrákkal
2019. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ritka ugyan, de van ilyen. Ismerek olyan házas férfit, aki baromi magányos, és igen, már próbálkozott társkeresőn is csak beszélgetni. Elismerem, nem ez az átlag, de előfordul. Azt viszont, hogy a te kerdesedben szereplő férfi mit akar, azt csak ő tudja.
2019. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3.Ha van egy házasságában magányos férfi és egy ugyan ilyen nő,-beszélgetnek,levelezgetnek...tegyük fel megértik egymást.


Egy idő után csak kialakul valami kötődés egymás iránt?


Az meg már nem az ártatlan beszélgetés kategória....pedig szó sincs testi kontaktról.


Személy szerint én ezért nem megyek bele ilyen barátságba.Pedig lehet,hogy ez jó dolog.

De,lehet ezt házasként tisztán "játszani"?

2019. ápr. 23. 00:37
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak kamu. Kezdő tinderesként szóba elegyedtem ilyen kiírású férfiakkal. Pár levélváltás után átment bókolgatásba, utalgatásba. A sok pasitól megszokott "szex?" kérdést már nem vártam meg.
2019. ápr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
miért ne lehetne tisztán játszani?
2019. ápr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
En spec beerem...
2019. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, és van, aki nem.
2019. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Exem csinálta ezt folyton....

Egyszerre több nővel is, hátha az egyikkel sikerül. Én viszont búcsút intettem neki

2019. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én volt, hogy így kerestem barátságot. Való életben nem volt lehetőségem (betegség miatt legfőképp), online térben meg korlátozottak a lehetőségek. Nem létezik (használható) barátkereső felület. Hobbimban munkában sem találtam hozzámillőt, akivel szívesen barátkoznék.


Szóval vannak programok, amikre párommal nem tudok menni, mert ő nem szereti, de egyedül sem szeretnék. És jó lett volna ehhez egy partner. Mindegy, hogy milyen nemű/beállítottságú. És akivel van közös érdeklődés, azzal hasonló személyiségek lehetünk, van alapja a barátságnak.


Ilyet találni viszont így utólag... lehetetelen. Valóságban, társkeresőn, hobbimmal kapcsolatos fórumokon, sehol sem jön össze. Szóval azóta egyedül megyek el.

2019. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!