Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2-3 napja borotválkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 napja borotválkoztam intim helyen és kipattogzott egy kicsit jobban a szokottnál, szerintetek mivel eknnyem be hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

KENJED


Testápolóval, vagy borotválkozás után babaolajjal.

2010. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aloe vera... segíti a sebgyógyulást, puhítja és hidratálja a bőrt, enyhén fertőtlenít, gyulladáscsökkentő bla-blab-bla... Szépen megkérlek: eszedbe ne jusson testápolót meg ilyeneket kenni rá. Máshova se, de ide végképp ne. Léccilécci. Komolyan.
2010. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olajat meg kemikáliát a gyulladt sebekre, ezaaaz - öcsém, te se az orvosin végeztél, mi?:S Felejtsd el a testápolót meg az olajat.
2010. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak!


Nem, nem az orvosin végeztem bunkókám, hanem nekem ez vált be és ezért ajánlottam neki! :)


első voltam

2010. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked, meg sokaknak ez vált be, és legtöbbetek maradandó hegeket visel utána vagy később rákos lesz. Sajnálom, ha bunkónak érezted a szavaim, csak nem szeretem a buta embereket, de nem volt célom hogy megbántsalak. Komolyan.
2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyálkahártya közelébe amúgy se kenünk testápolót, ugye? Ha a szánkba nem kenjünk, lentre miért... pedig ott még kellemetlenebb tüneteket okozhat...
2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké, nem történt semmi :)


De a kedves kérdezőnek persze azóta is írod a tippeket, hogy mivel kenje, ugye? :)

2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kamillás krém gyulladáscsökkentő


paradicsom is segít

2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az kéne még csak, paradicsom... nehogy paradicsomos pakolást rakj rá... meg ahogy előttem is írták, az olajos testápolókat is felejtsd el.
2010. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!