Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogytudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogytudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nekem igazából sose volt gondom a lányokkal való kommunikálással, bárkivel eltudok órákat dumálni akár msn-en akár élőben csak azzal a lánnyal nem aki tetszik.

14,5/f


2010. júl. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Önbizalom. én is így voltam egy ideig. de úgy veszem mintha csak barát lenne. én most meg simán hülyülök is a csajjal aki tetszik. próbálkozz.

sok sikert

16/F

2010. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 5. 20:54
 3/3 Timi: ) ***** válasza:

Velem is előfordult már:)

Vele azért nehezebb,mert tetszik és izgulsz,hogy nehogy valami olyasmit mondj,amit ő nem venne szívesen.Ez a megfelelési kényszer.De rájöttem ez nem jó...

Azóta lesz@rom,hogy mit is gondol,önmagam adom,ha így tetszek neki,akkor nem derülhet ki a kapcsolat elején olyan,hogy nah félreismertelek...

Légy önmagad,vedd úgy,mint bárki mást,csak kicsit kedvesebben adod elő" magad.

Nyugi van szúszááááh

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!