Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
Amikor mackós voltam az volt a baj, amikor izmos voltam izomagy voltam nektek, most lefogytam és nem edzek, ez sem jó mert "nyápic" vagyok.Amikor hosszú volt a hajam az volt a baj, hogy egy pasinak ne legyen hosszú haja, oké levágattam, most meg az a bajotok hogy rövid.Amikor kedves vagyok és illedelmes, kinyitom a kocsiajtót meg lesegítem a kabátját az a baj hogy puha*öcs vagyok mert ennyire illedelmes vagyok.Amikor bunkó vagyok és beszólok a nőnek, gúnyolom kicsit akkor bunkó parasztnak találtok.Nem vagyok tökéletes mint senki.Nem értem mi kell még nektek?Már mindent próbáltam de senkinek nem tetszett.Amikor finoman csak szemezgettem a lánnyal és sokadik találkozásra szólítottam meg akkor :bocsi de nem vagy elég tökös.Amikor egyből megszólítottam magabiztosan akkor meg az volt hogy figyelmetlen paraszt vagyok mert siet a dolgára.180 centi vagyok, 170 centis lány visszautasított mert ha felvesz egy 10 centis magassarkút egymagas velem, tehát alacsony vagyok neki.160 centis lány elutasított mert túl magas vagyok, nem értem a nőket.Miért számít nektek csak a külső?Az senkit nem érdekelt hogy én mit érzek és érzelmileg mit tudnék adni a lánynak.
2010. júl. 5. 21:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nehogymár te alkalmazkodj máshoz, csak ad önmagadat, ami nekedis jo, és majd találsz valakit aki ugyis szeretni fog =] ne ess kétségbe

16L

2010. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Na kiírtad magadból. Most jobb egy kicsit?
2010. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

És hogyha ez sem jön be, letolom a kedvenc nadrágomat. Hisz ez csak egy játék, egy gyönyörű játék...

;)

28/F

2010. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
hűha:) a mai világba, hihetetlenül sok k/rva van..és sajnos ez túlságosan is igaz..lassan elterjedt divat lesz..:S Nagyon rendes srácnak tűnsz, és légy önmagad.. Remélem találsz egy olyan lányt mint én:D(és ez nem nagyképűség, de tudom hogy a manapság normálisnak számítok.) És egyetértek az elsővel, teljesen.Tényleg légy önmagad!azért még lehet találni pár normális lányt is..lányok csapjatok le rá, mert kevés az ilyen férfi is;)
2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Te hülye vagy
2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

NINCS PÉNZED , KOCSID, biztos kicsi a farkad is ...

izééé komolyra fordítva a szavakat,

te hol ismerkedsz a csajokkal?

2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem benned van a hiba, hanem nem ahhoz mész oda, aki értékelni is tudna.


Gondold át mi fontos neked egy nőben és azt is, hogy egy bizonyos típusnak, akit elképzelsz magadnak tényleg megfelelsz-e.

2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
83%
Azért nem jó nekik semmi, mert még ők sem tudják, hogy mit akarnak! Lehetsz akármilyen dagadt vagy kigyúrt, kopasz vagy hosszú hajú, magas vagy alacsony, bunkó vagy vagy kedves, a nők mindig fognak találni benned valami hibát ami miatt lepattinthatnak, legyen az akár egy anyajegy vagy egy apró mitesszer a segged lyukán, ők ezt nem tudják elfogadni és ezért szégyelnének veled mutatkozni! Barátnak természetesen Te lennél a világon a legjobb ez 100%!
2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eddig rosszkor voltál rossz helyen,úgy tűnik:)

Ilyen nincs,h épp amin változtatsz az nem tetszik senkinek,egyszerűen csak "rossz" emberekkel próbálkoztál,túl válogatósakkal vagy nem tudom:D

Szerintem lazíts kicsit,inkább örülj,h ezekre a válogatós,meg külsőségekre túlzottan adó emberekre nem pazaroltad az idődet. Engedd el magad,add magad,ennyi:)

Aki neked való.azt úgysem fogja érdekelni,h mekkora a hajad meg a bicepszed,hidd el:)

2010. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert NŐ!!!!!!!!!!
2010. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!