Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a szép lányokról, hogy ribancok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az emberek a szép lányokat leribancozzák, le*urvázzák. De miért? Nem is ismerik őket... Nekem van olyan ismerősöm, nem is egy, aki bombázó és még sem ribanc.
2010. júl. 5. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

itt nem arrol van szó h. szép.... azokat k.rvázzuk le akik nagyon kihivóan "ribancosan" öltözködnek....

attol méf lehet vki bombázó h- nem ugy öltözik mint 1 k.rva...

2010. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert az emberek előítéletesek. A szép lányokról meg azt gondolják hogy bárkit megkapnak, ezért sokat kefélnek. Persze ez nem ennyire egyszerű.
2010. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert beképzeltek! Tudják hogy bárkit megkaphatnak és néha ezt be is bizonyítják!
2010. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondom a szép lányokra, hogy ribanc, de van 1-2 akinek a mozdulataiból, viselkedéséből kivehető, hogy az. ennyi:)
2010. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
ezt én is észrevettem és engem is felb@sz. volt pár oylan bnöm akiket álandoan leribancoztak pedig csak jol néztek ki és adtak magukra és 1általán nem voltak ribancok. és ez már engem idegesit h a simán szép, jol kinézö lányokat 1böl ribancnak könyvelik el :S:S
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak nagyon igaza van!
2010. júl. 5. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert bunkók és előítéletesek.

Azért is lehet ez, mert pl. vannak a luxusprostik, akik ugye igényesek és adnak magukra. Talán onnan ered ez is és azért következtetnek rá.

Idióta barmok...

2010. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan csak simán féltékenyek rájuk és azért rögtön leribancozzák őket! Mert irigyek, hogy ők milyen szépek! Persze van kivétel is, néha tényleg viselkedés alapján olyanok, de van aki azt is félreérti, mert talán csak magabiztos az a szép lány! Persze ismét mondom, hogy kivétel van és hát nem ritkaság ugyebár! De néha tényleg csak előitélet...
2010. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1: ha nem ribanc akkor ne sminkelje agyon magát, ne rakja ki minden ész nélkül a csöcseit( tény hogy szívesen elnézi az ember...), ne öltözködjön ku.rvásan, ne fikázzon és alázzon le bárkit aki első ránézésre nem az esete...

2: ha nem ribanc attól még eljárhat bulizni, de akkor szintén ne váltogasson 5 percenként fiút( most még sokat is mondok), ne képzelje magát a világ közepének, mert ku.rvára nem az...

3: és ne csodálkozzon ha leku.rvázzák ha csak a kis divatb.uzi, fas.zbunkó de "beszólok mindenkinek és teszem az arcom mer az menő" alfahímekkel áll le beszélni, akiknek több foguk van mint iq-juk(ilyen esetben ez igaz a lányra is).

Bár ezt hiába is mondom, mer ha ku.rva ha nem, a többség full el van szállva magától és értelmes szinten értelmes dolgokról igencsak lehetetlen beszélgetni velük. Meg fel van háborodva(jobb esetben csak kiröhögi) ha egy neki nem tetsző srác közeledik felé, vagy szimplán csak nézi...

Szóval ki ne találjátok, fogadjuk el h 10 ilyenből 9 ku.rva, ilyen vagy olyan értelemben... maximális tisztelet a kivételnek, kár hogy nem nagyon van!

2010. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem lány és fiu ismeröseim is k*rváznak le egyaránt szép lányokat, de a lányok azért mer irigyek, féltékenyek , a fiuk meg mert nincs esélyük náluk. legalábbis sztem
2010. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!