Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legnagyobb beégése?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

anyam elkapott maszturbalni,ennel nagyobb nem hiszem hogy volt f22


clyde88

2010. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Timi: ) ***** válasza:
100%

Amikor biosz óra előtt bennt ültünk a terembe én meg elkezdtem felrajzolni a biosz tanárt és a férjét hogyan kell szaporodni" címszóval,hangosan beszéltem közbe h ez itt a tanárnéni nunikája...:D

Ágyat rajzoltam,pálcika embereket,nyilaztam, neveket is írtam,

hááát és közben a tanár bejött és megvárta az előadásom végét....

ííííííííííííí de beégtem ,hát mit mondjak? kiküldött egy igazolatlannal és egy szaktanárival..

23/L

2010. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Elővettem a pötsöm, hogy pisáljak, erre 2 m-re előttem egy általam lakatlannak hitt házból kilép egy srác, pont fejmagasságba a pötsömmel (a ház valamennyivel alacsonyabb talajmagasságban volt építve).
2010. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Vonaton utaztunk az osztállyal Pestre. Barátnőm, oszim és én elmentünk az illemhelyre. Rám került a sor. Nem zártam be kulcsra az ajtót mondom úgy is ott vannak kint, csak szólnak, hogy foglalt. Mikor húztam volna fel a bugyimat egy néger kéz nyúlt be. Megijedtem és rácsaptam az ajtót. Az oszim és a barátnőm kint álltak még mindig csak egy kicsit távolabb a WC-től. Szakadtak a nevetéstől a néger pali csak ennyit nyögött ki: "kislány nem tudni hogy kell becsukni ajtót?" Azóta nem bízom senkiben ilyen téren. :)
2010. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Mikor a plátói szerelmemnek 13 évesen a nyári táborban szerelmet vallottam és közben a sátorkötélben hanyatt vágtam magam :D

28/N

2010. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
hát igen ezek eléggé égések.. írjatok még, ami volt, elmúlt, nevessünk egymás történetein. :D
2010. júl. 5. 22:31
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Épp "ott" epiláltam, zene fülben, nem hallottam, hogy jött valaki, egyszercsak benyitott egy fiúbarátom, aki mellesleg szerelmes volt belém titokban, és ezt bevallani jött. xD
2010. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az elesések. Én is akkorákat takarok a nyílt utcán télen, amikor ezer ember van ott.

Na meg amikor kiskoromban énekeltem és táncoltam az udvaron és akkor láttam, hogy elbiciklizik a ház előtt egy ember és hangosan rajtam röhög. Na azóta sem énekeltem az udvaron.

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25


mi az az "oszi"??


jézusom, miket nem képesek leírni...

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
gondolom az osztálytársára gondolt.
2010. júl. 5. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!