Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen huncut sms-ek vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen huncut sms-ek vannak?

Figyelt kérdés
Nem nyálas szerelmes sms-ekre gondolok. De nem is egy szex felhívás:) Valami amin elmosolyodik és felhúzza a szemöldökét:):P
2010. júl. 5. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ohhh ez engem is érdekelne:P:Phuncut:D
2010. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szétcincálnám kicsi szád, szétmarcangolnám apró tested, megharapdálnám minden érzéki pontodat…de inkább nem, mert én nem egy pittbull vagyok..
2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szádba egy nagy falattal,pofán váglak falappal xD
2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden lány egy angyal, minden fiú egy ördög.

Mégis arra vár az angyal, hogy elvigye az ördög.


Bújócskázzunk! Ha megtalálsz szeretkezünk, ha nem akkor a szekrény mögött leszek! ;):P


A rendőrség keres valakit, aki jól néz ki, szimpatikus, szexi, vonzó és hihetetlenül jó az ágyban.

Te biztonságban vagy, de én hova bújjak?


Kezedbe veszed a rózsaszín húsdarabot, a tövétől fel-le mozgatod. Minden húzás után valami fehér fröcsköl, s azon gondolkodsz: hogy utálsz tehenet fejni!


Szeretlek, imádlak főleg a mogyorós részed. Amikor leveszem a köntösöd, borzongás járja át testem. Mikor elkezdem a számba venni a fő részed, kívánom azt az érzést. A fogaim odaérnek hozzá, a nyelvem már érzi. Te is tudod miről beszélek! Miután befejeztem eldobom a csokipapírt!


[link]


most így ennyit találtam :D

2010. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egész nap rád gondoltam! Tudod milyen égő álló f@sszal bevásárolni?
2010. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:DDDD de én lány vagyok:P nem vásárolok egésznap álló f@sszal...:)
2010. júl. 5. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ohh. Azt nem írtad. De jó volt nem?
2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D deee, az volt:P na hol a lány verzio?:) :D
2010. júl. 6. 00:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha átjössz,feltérdeltetlek a kanapéra!
2010. júl. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!