Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelt kérdés
Először is, köszöntelek titeket. Nagyon furának találom azt, hogy -férfi létemre mondva- a férfiak elég gyakran ler.ibancozza a női nemet, ha az gyakran váltogatja partnereit, viszont az ehhez hasonló férfi egy "hős". A férfiak annyira fűzik a nőket, annyira hajtanak az egy éjszakás kapcsolatokra (lásd: chat.hu), hogy ezeknek az ostromlásoknak sok, befolyásolható kamasz kislány enged, amiért nem szabad őket hibáztatni. Így nézve a dolgot, én nem tudok a saját nememnek igazat adni, mivel szerintem az egy bunkó érzéketlen paraszt, aki folyamatosan váltogatja a partnereit, akár férfi, akár nő. A férfiak ugyanúgy borsot törnek a nők orra alá, mint fordított esetben, viszont emiatt se szabad általánosítani. A férfi nem túlságosan oda van magáért, mondhatnám azt, hogy ez egocentrizmus. Így lett definiálva, mint ahogy azt máshol olvastam, hogy az ilyen nő, az k.urva. Viszont én ezt eredménynek tekintem, a definíciók alapján. 1+1=2 ugye, viszont akárhogy nézem, nem lesz belőle 3, és a levezetése ezeknek a dolgoknak (vagyis, hogy figyelembe vesszük, hogy a férfiak miatt alakult ez ki) az eredmény roppant téves.
2010. júl. 5. 23:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
hát....a férfiak idióták...bocs AZOK a férfiak idióták akik gyakran váltogatják barátnőiket....a nőktől val színüleg többet várunk....érdekes kérdés//engem az is érdekelne h miért van minden pasi oda a cicababákért és a tipptopp csajokért...némelyik buta mint a föld mégis...
2010. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, ez már az én fejemben is megfordult.. 17/L
2010. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Amiről írsz, azt kettős mércének hívják, és a patriarchális társadalmi berendezkedésünkből fakad: itt még mindig többet szabad egy férfinak, mint egy nőnek, ráadásul büszke is lehet ugyanarra, ami egy nőnek szégyen.


Szerintem egy férfi magától is várja el azt, amit a barátnőjétől/feleségétől. Ha szüzet akar, akkor legyen maga is szűz. Ha sok partnere volt már, akkor meg ne zavarja, ha a nőnek is sok partnere volt őelőtte. Így fair.

2010. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Akkor számít annak, ha megszünik a női mivolta, és elkezd úgy viselkedni mint egy perverz, részeg, ápolatlan, ordenáré, csöves.


Gondolom erre nincs találóbb jelző..


Jah meg arra se amikor a női mivoltát kihasználja de úgy hogy abból egy másik nőnek származik kára...


Pl: bekavar egy házasságba, hazugságokkal.


Amivel ha mást nem is ér el, annyit biztosan hogy kitör egy veszekedés, ha a felek nem 100% ban vannak egymásban elmerülve.

2010. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Természetesen a mérce nem kiegyensúlyozott, de részben önhibánkból elítélni valakit szerintem, ahogy te fogalmaztál ugye nem fair. A második részben igazad van szerintem.
2010. júl. 5. 23:10
 6/29 A kérdező kommentje:
Perverz, részeg, ordenáré... Valahogy erről a férfi nem jut eszembe. Mellesleg egy férfi is lehet szarkeverő, mégis a nőket éri a legnagyobb bírálat.
2010. júl. 5. 23:11
 7/29 anonim ***** válasza:

Nagyon furának találom azt, hogy -férfi létemre mondva- a férfiak elég gyakran ler.ibancozza a női nemet, ha az gyakran váltogatja partnereit, viszont az ehhez hasonló férfi egy "hős".


Az én szememben az ilyen férfi semmivel nem különb a nőtől.

2010. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Na ez már szinte olvashatóan rövid. Kezdesz belejönni.

Egyébként a hímnemű állat akkor sikeres ha minél több nősténybe elhinti a magját, a nőstény ezzel szemben akkor ha egyetlen (lehetőleg alfa) hímet maga mellett tud tartani.

Az ember szereti azt hinni hogy több mint az állatok, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, ez gyakran nem így van.

2010. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Amivel ha mást nem is ér el, annyit biztosan hogy kitör egy veszekedés, ha a felek nem 100% ban vannak egymásban elmerülve.


Ilyen kapcsolat nincs!!!

2010. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

23:12

Nem vagyok különb. Te se.


Mellesleg igen, ez most rövidre sikeredett, de hú, látnád milyen kérdéseim vannak még, amik nem ebben a témakörben találhatóak ...:)

2010. júl. 5. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!