Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztél, hogyan döbbentél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél, hogyan döbbentél rá, mikor először szerettél bele valakibe?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyre többet kerestem a társaságát, egyre inkább nehezen voltam meg nélküle, bármit mondott minden tetszett, és állítólag csillogó szemekkel néztem rá.
2010. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Több fokozata is van. Attól kezdve hogy vágysz rá hogy vele legyél, egészen addig hogy ha együtt vagytok, hozzádér, rádnéz vagy csak a közeledben van sírnál és nevetnél egyszerre a boldogságtól. Lehet hogy ez túlzásnak tűnik, de van ilyen. Nem hülyeség a pillangók a hasban hasonlat sem :)
2010. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
voltak kapcsolataim,de mindegyikben ugy ereztem valami vagy valaki hianyzik.nem tudtam megmondani mi az,uresnek ereztem magam belul.aztan megismertem a ferjem.mar a megismerkedesunkor ugy erzetem en ot akarom,es nem tudtam kiverni a fejembol.eleg gyorsan ossze is jottunk.az elso csok olyan volt,mintha vilag eletemben arra vartam volna,es vegre megtortent.ket labbal jartam a fold felett,es csak vele akartam lenni,csak ra gondoltam.ugy ereztem megtalatam a nagy ot(pedig sose hittem ilyesmiben)megszunt az urresseg a melkasomban,nem erzetem tobbe a hianyerzetet.o ugyan ezt mondta el nekem,ugyan igy erzett.es ugyan igy erzunk a mai napig is.egymasnak elunk.nem is lehet szavakban elmondani ezeket az erzeseket igazan
2010. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikore először megláttam, éreztem, hogy ő más, ő különleges. Aztán kerestem a társaságát, találkoztunk is, és amikor átkarolt, jajj, azt hittem, ott helyben elájulok! Csak hiába való szerelem volt, mert mást választott. Azt hittem, letudtam magamban a témát, és múlt héten megint találkoztunk, és előtörtek ezek az érzések. Rá kellett jönnöm, hogy nem mebgint, hanem még mindig szeretem. :S :(
2010. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én most szeretem bele valakibe nagyjából ilyen: Keresem a társaságát legszívesebben egész nap mellette állnék és vele beszélnék ha csak rám néz már majd kiugrok a bőrömből ha hozzám ér akkor elönt valami földön túli forróság:D
2010. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!