Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy két ember csak házasságban lehet boldog?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 30. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
vannak akik azt hiszik, hogy lapos a föld.. miért hiszik ezt?
2019. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


Ez fura,néha olvasgatok ilyen coachos dolgokat de minden csak úgy lehet ahogy ők megmondják.

2019. ápr. 30. 02:00
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Mások meg azt hiszik, hogy minden házasság boldogtalan.
2019. ápr. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak igaza van : valaki szerint rögtön valas a vége mindennek. .. Pedig szerintem a házasság nélküli kapcsolatok ugyanolyan aranyba mennek tönkre.
2019. ápr. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ma már annyira laza az ezzel kapcsolatos nézetek, hogy már mindenki úgy él, mint kb. a "Barátok közt"-ben: mindenki mindenkivel, legalább 1×, ha nem is többször...

Tehát valójában már egyre kevesebben "hiszik azt, hogy két ember csak házasságban lehet boldog".

Szingli, mingli, társas magány, magányos magányban élés, elvált, házasság, párkapcsolatban élés, stb. Van itt kérem minden, csak a normális párkapcsolat kevés...

2019. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A házasság egy párkapcsolat kerete. Ha biztos alapokon nyugszik, tartós lesz. Ha csak a lagzi meg a külsőségek , meg” anyám is azt mondta vegyelek el “ miatt van, akkor viszont tök felesleges.
2019. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1) Ki hiszi? Alanyt írjál már!

2) De jussál már el olyan szellemi szintre hogy mi az a család és mi az alapja! Ezen az oldalon mindenki sügér?!

2019. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak egy példa: Feketén jobb dolgozni, vagy szerződéssel?
2019. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Mondok egy igazságot! Ahány ember, annyi világ. Ha én úgy érzem és gondolom, hogy én a házasságban találom meg azt amit keresek, akkor ezért meg is teszek mindent, így biztosan meg is találom benne azt amit keresek.


Innentől kezdve tökéletesen súlytalan számomra a másik ember véleménye a kérdésről. Nekem nem más véleménye határozza meg az életem.


A boldogságról meg annyit, hogy az emberek amit boldogságnak gondolnak, az valójában csak pillanatnyi öröm. Veszel egy autót akkor sem boldog vagy, hanem "csak" örül neki. Egy jó dugásnál sem boldog vagy, hanem örülsz neki.


A boldogság az azt jelenti, hogy a jelenben vagy. Nem a múltba, nem a jövőben, nem gondolkozol, hanem csak érzed a jelent a teljes egészében. Nos, ez egy teljesen más érzés, csak ezt a többség a jelen állapotában képtelen érzékelni.

A boldogságban nincs pénz, nincs nő, nincs autó, nincs az ég világon semmi, csak a tiszta önmagad, a jelen pillanata és az egész univerzum ami körbevesz.


A kérdésed így lenne helyes: "Miért hiszik azt, hogy két ember csak házasságban örülhet egymásnak?"

2019. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 8


Ez egy szélsőséges példa,amúgy meg nézőpont kérdése,van aki feketén dolgozik és örül mert akár 3x annyit is keres mint bejelentve tudom az biztos hülye,de most csak én is sarkítok :) De a lényeg szerintem a házasság kicsit túl van tolva ,ok összetartozás meg papír meg lelki dolgok de szerintem ha két ember szereti egymást akkor sem muszáj megházasodni még ha egy életen át is együtt vannak,és a házasság mentesség sem azt jelenti,hogy majd akkor mint a barátokköztben mindenki lesz mindenkivel.Ép úgy ki lehet tartani a másik mellett

2019. ápr. 30. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!