Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaink, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaink, félek hogy ez a kapcsolatunk rovására megy. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Húszas éveink közepén járunk, egy éve vagyunk együtt és nagyon jó a kapcsolatunk. Egy ideje együtt is élünk. A probléma az hogy egyikünknek sincsenek közeli barátai, akik vannak messze élnek így nem igazán tudunk közös programokat szervezni. Mindketten szívesen mozdulunk ki otthonról, szeretünk bulizni viszont mindig csak ketten unalmas egy idő után. Nem vagyunk összenove, külön is szívesen eljarnank ide oda.

Félek hogy a kapcsatunk rovására megy hogy soha nincs kivel különböző programokat csinálni esténként vagy hétvégente, pedig mindketten vágynánk rá. Akár egy kis csapatban, akár egy másik párral. Olyan jó lenne beulni meginni par sört, elmenni szabaduloszobaba, otthon vízipipa ni stb. Hogy tudnánk párként ismerkedni? Voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan sikerült valtoztatnotok rajta? Előre is köszönöm a valaszokat:)



2019. máj. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szinte bárhol. Energiát kell tenni bele, és akkor könnyű barátokat szerezni.
2019. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg esetleg (külön?) olyan hobbit keresni, ami csoportos - nekem rengeteg barátom lett a színjátszókörből, ahova régebben jártam, testvérem társasága, akikkel általában a hosszabb hétvégéit tölti meg a falmászók közül került ki. Ezek most csak ugye példák, de azért érted a lényeget, ha külön vagy akár együtt is eljárogattok társaságba, akkor abból idővel kialakulnak szorosabb-könnyedebb barátságok.
2019. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban már voltak barátaitok, akkor most is lehetnek.

Én is azt javaslom, hogy egyénileg is próbáljatok meg ismerkedni-barátkozni, ne csak párban.


Nekünk korábban sem voltak barátságaink, így sem magunk, sem párban nem tudtunk új közösségbe beilleszkedni 😃 szóval mi csak egymásnak maradtunk

2019. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltetlen kell csapatban,hordaban jarkalni,szorakozni.

Egy ev??Az semmi...kettotok kapcsolatat kellene erositeni kozos programokkal.

Mi 32 eve vagyunk hazasok,34 eve egyutt.Sose igenyeltuk,hogy masokkal jarkaljunk barhova is.

A ferjem ,ha igenye volt,beult egy kocsmaba,dumalni mas pasikkal.Mondjuk ennek nem orultem,plane ha berugott.

Nekem nem voltak kulon utjaim,legfeljebb munkahelyi bulik.

Igaz,mi eleg zarkozottak iy vagyunk,jobb szetetjuk a csendet,nyugalmat.

Ha gyerekek lesznek,te is arra vagysz majd...lesz nxuzdi eleg..;)

2019. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!