Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hogy valaki azért lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy valaki azért lesz nőgyülölő mert sok visszautasítást kap?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen. A másik gyakori ok általában egy vagy több rossz házasság.
2019. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem az igazság fáj, hanem a hülyeség.
2019. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek legalább vannak gondolataik, még ha olyanok is amilyenek. Hosszú évek tapasztalatai után a véleményem a férfiakról: nagyon egyszerű ösztönlények nulla érzelmi intelligenciával. Ettől függetlenül nem utálom őket.
2019. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bence_ ***** válasza:
53%

Csak ez az oka.

Gondold végig ha sikeres vagy akkor azt élvezed.

2019. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
4. Gondolod? A sok playboy, aki tizedmagával medencés habpartizik, majd biztos tiszteli a nőket!? Pont h rájöttek, hogy milyenek, jól kihasználják őket, de magukban meg megvetik, meg jókat röhögnek rajtuk, hogy mikre nem képesek. :D
2019. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek buta, beszűkült gondolkodású emberek, akik másokat hibáztatnak a saját sikertelenségükért.

Én nő vagyok. Nekem tetsző férfi még soha nem kért belőlem. Gyermekkoromban szexuálisan molesztált a nagyapám. A nevelőapám egy nárcisztikus borderline szindrómás alak volt. A volt férjemmel elszúrtuk a házasságunkat, valójában sosem kellett volna összeházasodnunk, de nagy volt a szerelem. A mai napig szeretjük egymást, de nem működött, mert depressziós és paranoid amit nem kezeltet, gyógyszert nem volt hajlandó szedni, és az, hogy voltak azért szép pillanataink is, kevés volt az állandó vaskos boldogtalanság mellett. Ő a mai napig egyedül van, mert tudja hogy nem tehet ki ennek még egy nőt.


Bármi erősen gondolkodom, nem tudok sok jó dolgot felidézni, amit férfiaktól kaptam. És tudod, mit? Nem utálom ezért a férfi nemet, nincs velük semmi bajom. Mert tudom, hogy azért, mert én így jártam, másnak még lehet fantasztikusan jó apukája, bátyja, férje, fia....érted. Hogyan utálhatnám a férfi nemet az engem ért sérelmekért?

2019. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem utálom a nőket en bloc, csak mert baromi sok elutasítást kaptam és sokat csalódtam.
2019. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki minden nővel kikezd, miért van meglepődve, hogy visszautasításokat kap?


Úgy értem, sok nő nem is “nagyképűségből” koptatja le a férfit, mert lenézne emiatt, vagy bármi, hanem azért mert nem veszi komolyan őt, érzi a stílusán, hogy ez mindenkivel kikezd, punci vadászat folyamatában, még ha jóképű is az ilyen, akkor is visszataszító és komolyan vehetetlen.

Elég agybajos lehet az, aki emiatt még nőgyűlölő is lesz, mintha azt mondaná: “Kikérem magamnak, miért nem akarják széttenni nekem a lábukat a nők, hogy én kedvemre élvezkedhessek”.

Ha nincs érzéked a párkapcsolathoz, csak egyet dugni akarsz, arra kiválóan alkalmasak a fizetős prostik, ne azon sértődj be már, hogy miért nem akar a nő a te ingyen k#rvád lenni.

2019. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Egészséges férfi ember esetében nem hiszem, mert tudja kezelni a visszautasítást, tisztában van magával, felismeri a hibás mintákat, javít és előbb-utóbb sikere lesz.


Aki nőgyűlövé válik annak már eleve valami gond volt a toronyban, pl tárgyiasítja vagy a szexxel azonosítja a nőket, azt hiszi, hogy egy kapcsolat (vagy szex) alanyi jogon jár, vagy ha kedves egy nővel, akkor cserébe már jár a szex, ilyesmik.

Ez mindset, ugyanazt a hibás mintát követik újra és újra és mindig kudarc is az eredménye, és mivel magukban nem keresik a válaszokat eljutnak oda, hogy a nők elvárásai és természetük a hibásak. Aztán ez a baromság a sorozatos hibázásaikból adódó állandó kudarcok után rögzül és a nőkre vetítik ki.


#3 szakember segíthet neked, mert te is valamilyen hibás mintát erőltetsz, ha csak alacsony érzelmi intelligenciájú férfiakkal kezdtél.

2019. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan férfi, aki ne gyűlölné legalább 1%-ban a nőket.
2019. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!