Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek sikerült már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek sikerült már úgy összejönötök egy lánnyal hogy utcán vagy buszmegállóban leszólítottátok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan szólítottátok le őket?

2019. máj. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Haha, nem. Ahhoz azért nem nézek ki elég jól. Jó kinézet nélkül pedig csak egy itteni városi legenda a dolog.

(Ennél a témánál is érdemes megnézni, hogy milyen válaszokat szoktak írni. Ha valaki azt kérdezi, hogy ugye szólítson e le élőben ilyen helyeken lányokat, akkor egyből kikap, hogy mit képzel magáról és ott úgysem érnek rá. Ha valaki azt kérdezi, hogy neten vagy élőben ismerkedjen, akkor pedig írják ezeket a helyeket...)

2019. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Munkatársnőm így jött össze a párjával.

kb. 5 éve együtt vannak.

2019. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Muszáj az életben ismerkednem, mivel a neten csak lúzerek ismerkednek.


Igen, volt több ilyen is, főleg, hogy suliba, majd munkába is busszal jártam/járok.

2019. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, azt vettem észre, hogy buszon nem nagyon szeretnek beszélgetni
2019. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utcai ismerkedésben lehet valami:

valamit a héten kipróbáltam, működött, de nem lett belőle semmi, így újrapróbálkozom, mert működhetne, ha nem ba×m el.

2019. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!