Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj, hogy esetleg "üldözési mániám" van, vagy van ebben valami?

Figyelt kérdés

Sosem voltam tele önbizalommal, sőt. Hízékony típus vagyok, nagyon oda kell figyelnem az étkezésre, de így is teltebb az alkatom, van rajtam felesleg, amin mindig dolgozok. Nem nagyon segít a dolgokon, hogy néha a párom viccelődik az alakommal. Ezek a poénok nem csak abban merülnek ki, hogy "kis poci" stb. hanem, pl. hogy mutat egy képet egy bomba csajról, akinek lapos a hasa, kerek a feneke és nevetve kérdezi, hogy én mikor fogok így kinézni. Nagyon sokszor mondja, hogy ez csak poén, így vagyok jó, de rengetegszer kételkedem ebben.

Tegnap az interneten véletlenszerűen rábukkantam az egyik kolléganőjére, majd rámentem az adatlapjára, hogy megnézzem a képeit. Helyes arc, hosszú haj, vékony láb, lapos has (pózolj fitness terembe stílus topban). Persze az összes ilyen képen (és a portré képein) a párom "tetszikelése". Ki volt néhány képe emelve az adatlapján, ami megmutatja, hogy ki látogatja az oldalát, ha azt valaki megnézi. Megnéztem, mert hát miért ne. Nem szóltam semmit erről a páromnak, hagytam a dolgot.

A délután folyamán elkezdtem tanulni és a tanagyagban egy statisztikai részt nem értettem, kértem a segítségét, mert ő szinte ezt tanulta. Nekem az agyam nagyon rossz ilyenekben, nem gondolkodom logikusan ilyen matematikai cuccokkal kapcsolatban. Mikor 4x kérdeztem vissza, hogy hogy is van, akkor kiakadt és elkezdett kritizálni, hogy hogy lehetek ilyen logikátlan stb. jelzőkkel. Erre felhúztam magam és visszaszóltam, hogy nyugodtan kereshet nálam okosabbat és plusz pont ha vékonyabb is, mint a kolléganője, akit annyira tetszikel a neten. Nem szólt semmit sem, mosolygott rajta miközben a fejét csóválta. Nagyon furán nézett rám, nem tudom leírni, hogy hogyan és nem bemesélni szeretném.

Ma újra felmentem a nő adatlapjára és észrevettem, hogy ezek a kiemelt fotók eltűntek, le lettek törölve. Nagyon furcsállom, de nem találok olyan szoros logikát a tegnapi összezörrenésünk és a képek között. Ez lehet véletlen? Hogy én csak az elkeseredésem miatt látok a kettő közt valami összefüggést, hogy amint megszóltam ezt, a nő azonnal leszedte a kiemelt fotókat? Tudom, nagyon gyerekes kérdés így, hogy én is visszaolvastam, de bánja a fene. Akkor is rákérdezek:)


Köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 6. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő már rég keres(ett) mást, a kolléganőjének se a verebek csiripelték, hogy megnézted a képeit.
2019. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szándékkaé mondom: nem kell egy pasit mindenáron megtartani. Nézz magadra, rettegsz, hogy van valami közte, meg a csaj közt, és ejtve leszel. Ahelyett, hogy te vágnád ki a francba, mert rendszeresen becsmérel, és rombolja az önbizalmad. Lesz olyan, aki nem csak mondja, hogy te így vagy jó, és aki nem a kolleginákra veri a net előtt. Azzal akarj együttlenni, akinek te is kellesz. Mi értelme kaparni valaki után, akinel láthatóan nem kellesz annyira?
2019. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazad van 2...

Nem is értem, hogy miért hagyom ezt. Viszont most ha rákérdezek erre a kolléganős dologra, hogy lehet-e összefüggés a 2 eset között, akkor tuti biztos hogy én lennék az, aki megint a hülyeségeken gondolkodik..

2019. máj. 6. 13:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fogadjunk ha bejelölnéd a kolléganőt nem jelölne vissza. Sőt le is tiltana. Az szintén gyanúra adhat okot.
2019. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hmmm.. Gondolod? Én már azt is eltudom képzelni, hogy valaki lenne ennyire pofátlan hogy visszajelölne
2019. máj. 6. 13:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt az is baj hogy nincs meg a bizalom. Ami talán, hangsúlyozom talán, jogos. Mert ha a helyedbe képzelem magam, nekem sem tetszene hogy a testemmel poénkodik, még rá is kérdez hogy én mikor fogok így kinézni, és még a kollegina fotóit is előszeretettel nézegeti(alapon nem lenne vele bajom, de hogy mellék még a hozzá hasonló kinézettel is poénkodna az én kontómra úgy már annyira nem gyerebe ez nekem). Én érzékeny vagyok ezekre, a férfiak valószínűleg hisztinek hívnák. Nem izgat.

Az én férjem (csak leírom hogy lásd, viselkedhetne másképp) támogat a fogyókúrában. Fogytam már 19kg-t. Mondogatja mostanában hogy milyen bomba vagyok (nem a súlyomra hahhhha), mennyire jól nézek ki és hasonlók. De én látom, hogy még nem vagyok bomba. Viszont ha így viselkedne ahogy a te párod, azt nem tenné zsebre amit kapna tőlem. Megfeszülök, a gyerekek mellett (ikrek, picik még) tornázok nap mint nap, (plusz ugye a takarítás stb) mire hazajön sokszor csinosan felöltözök és rakok egy kis sminket, mert neki akarok teszeni. Ha ezt ilyen dumával és stílussal értékelné, nem fontolgatnám sokáig a válást.

Sok sikert kívánok neked, remélem minden helyrejön köztetek, és legyen önbizalmad!

2019. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy a pasi már fűzögeti azt a kolléganőt. Sajnos a férgekkel nem tudsz mit tenni, szakíts míg teljesen le nem rombolja az önképed.
2019. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hogyan tudhatnám meg, hogy van-e valami köztük? Természetesen a telefonba kutakodás off, mert nem leszek szemét, 2. nem garancia, hogy találnék valamit, mert ha törölve vannak a dolgok? Szóval a telefonos cucc kilőve. Vagy csak kérdezzek rá?

Jaj és egyébként a párom az utóbbi időben nagyon kezdett odafigyelni a mozgásra és eljár terembe edzeni... Már az is most eszembe jutott, hogy lehet ez a motivációja...

2019. máj. 6. 15:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben biztos lehetsz hogy ez a motivációja. Nem kell ide több bizonyíték. Önmagában az ok lenne a szakításra hogy cseszeget a kinézeteddel. A többi már csak hab a tortán.
2019. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá is kérdezhetsz, max ha ő nem, de a reagálása a dolgokra talán elárulja.
2019. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!