Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Célszerű itt ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célszerű itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt már tapasztaltam, hogy lehet, nektek vannak jó tapasztalataitok? Fiúkhoz, lányokhoz egyaránt szól a kérdés.

22/F



2019. máj. 6. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedni itt is lehet. Voltak már jó tapasztalataim, nem 1 hölgyet ismertem meg itt, akikkel napi szerintem tartom a kapcsolatot azóta is.

Volt, akivel találkoztunk is párszor, szex is lett belőle, de a távolság miatt, megmaradtunk csak barátnak. 29/f

2019. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Régen érdemes volt, ma már nem nagyon.
2019. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak erre alapozni az ismerkedést nem érdemes, de meg lehet próbálni. Nekem volt innen barátnőm. :)
2019. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lehet, én is azt teszem. Volt akivel találkoztam innen, van akivel lassan egy éve beszélgetünk random módon. Oké, oké, kicsit mindegyikük zizi, de én is az vagyok... :)
2019. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A fene tudja. Én eddig csak nyertem az oldallal. Mármint tapasztalatot. Másokét is, meg az enyémet is. De abban egyet értek hogy vannak erre fura arcok. 😬
2019. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Inkább máshova fókuszálj, ne édesmézesedj el. Ismerkedni temetőben is lehet, de nem feltétlen éri meg.
2019. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Találkoztam már itt néhány szimpatikusnak, értelmesnek tűnő emberrel, de a beszélgetésünk nem tartottak sokáig. 18/L
2019. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez sz édesmézes felhasznàló mindenkire vadászik már automatikusan törlöm.Vajon mit akar?
2019. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Édesmézes szex kapcsolatot akar. Én tiltottam. Keményen tolja itt nagyon, szerintem nincs nő, akinél még ne próbálkozott volna.
2019. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!