Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm össze akar jönni a párommal?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy vagyok én(24N), a párom(31F), és a barátnőm(26N). A barátnőm nem tud arról, hogy együtt vagyok a párommal. Ennek megvan az oka, de még nem szeretném szétkürtölni, bnőm pedig nem tudná tartani a száját, nagyon pletykás. A páromat ő is ismeri, de csak látásból. Azt hiszi mi csak haverok vagyunk. Az utóbbi időben mindig azzal nyaggat, hogy milyen jó pasi ez a srác. Azt akarja, hogy mutassam be őket egymásnak. Amikor mondtam, hogy nem akarom, akkor pedig megsértődött, hogy mit féltem tőle ennyire azt a pasit. Azóta is azt mondogatja, hogy a párom egy álompasi, és valahogy fel akarja szedni. Nem haragszom rá, mert nem tudja hogy együtt vagyunk, de egyre kínosabb ez a helyzet. Most ha majd elmondom neki, hogy összejöttünk, akkor elárulva érzi magát, pedig csak a pletykákat akarom elkerülni. A párom csak röhög az egészen, de engem ez komolyan zavar.

2019. máj. 7. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Szólj a párodnak és ha igazán szeret megérti és kezelni tudja majd a helyzetet akkor nem kell aggodnod csak tudja,hogy figyeljen rá mert ezt tervezi. 25N
2019. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szép, őszinte barátság...
2019. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne tegyél semmit, ha annyit nem értek egymásnak, hogy nyíltan felvállaljátok, hogy együtt vagytok. A barátnődnek meg joga van kikezdeni vele, hiszen hivatalosan egyedülálló.

A pasid a gáz, aki élvezi, hogy két csaj akarja megszerezni. Neki kellett volna ezt leállítani, hogy megmondja neki azt, hogy nincs esélye, másba szerelmes. De ő csak röhög.

Mindenestre ezek után kicsit se haragudj a barátnődre, ha egyszer elújságolja, hogy milyen jót dugtak.

2019. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi ideje vagy együtt a pároddal? Szerintem ez elég kellemetlen
2019. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hamarosan felvállaljuk, csak nem vagyok az a fajta ember, aki 1-2 hónap után mindenkinek szétkürtöli, hogy összejött valakinek.

A barátnőm még nem próbálkozott be a páromnál, nincsenek beszélőviszonyban, ezért is akarja, hogy én ismertessem őket össze. A párom pedig azt mondta, hogy szerinte elmondhatnám a bnőmnek a kapcsolatunkat, jobb előbb mint később.

2019. máj. 7. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideje leülni a barátosnéddal és felhomályosítani, hogy mi a helyzet. Amúgy a titkolózásból mindig csak ilyen szar helyzetek jönnek ki, látod. Remélem tanultál belőle. Ez ilyen tipikus huszonéves lányka mentalitás, hogy titkolni kell, stb... idősebb korban nem jellemző. Nem csoda, hogy a párod csak röhög az egészen, én is ezt tenném. Bár engem a helyében frusztrálna, hogy nem vagyok felvállalva.
2019. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire csak az fontos, hogy mit gondolnak rólad mások, hogy inkább elveszted a barátnődet? Az biztos, hogy ha ő előbb már jelezte, hogy tetszik neki, te pedig csak jóval később szólsz, hogy ti együtt vagytok, akkor nem fogja elhinni, hogy rég együtt voltatok, csak pont előtte titkoltad. Ebből szokott lenni az örökharag.

Neked milyen rosszul esik, hogy ő csak nyomul? Képzeld el, hogy neki hogy fog esni, ha ez kiderül, ő meg belezúgott a srácba?

2019. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

"Hamarosan felvállaljuk, csak nem vagyok az a fajta ember, aki 1-2 hónap után mindenkinek szétkürtöli, hogy összejött valakinek."


De miért kéne mindenkinek szétkürtölni? A barátnőd miért "mindenki"? Én sem toltam bele egyből mások arcába, hogy új párom lett anno, de aki közel állt hozzám, napi kapcsolatban voltunk, annak nyilván elmondtam, hiszen ez nem csak egy "vettem egy új nadrágot" típusú, semmit mondó információ, hanem egy életemre befolyással lévő állapot.

2019. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen barátság, ahol nem lehetsz őszinte vele?! Kitálalsz neki, szerintem szörnyen égni fog az arca egyrészt, másrészt meg joggal fog haragudni rád, hogy hazudtál is neki, meg a hülyéjét járattad vele.

Minél előbb valld be neki! Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz a helyzet.

2019. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt a titkolósdit. Ha valakivel találkozgattam, akkor azt elmondtam a hozzám közelállóknak. Ha bizonytalan voltam, akkor megmondtam, hogy a személyét még hagyjuk, amíg én biztosabb leszek ebben az egészben, de a dologról magáról tudtak. Ha pedig összefutottunk ismerősökkel, vagy ráböktek, hogy biztos ő, nem álltam neki letagadni, meg ilyen hülyeségek. Borzalmasan gyerekes ilyen nagy hisztit csinálni az egészből. A barátnőd pedig nem akárki, hanem egy hozzád közelálló személy, akinek tetszik egy srác, akitől fogalma sincs, hogy foglalt. Legkésőbb ekkor beavattam volna, hogy mi a helyzet, ahelyett, hogy hülyének nézem, terelek, átverem.

Csodálatos barátság. Ezért haverkodok inkább férfiakkal, mint nőkkel. Vagy fiús nőkkel. Az ilyen p:_csáskodás, sz@_rkeverés mindigis kiakasztott.

2019. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!