Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat kérdezem elsősorban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezem elsősorban, ti hogy tudtatok túllépni azon, hogy mindig van egy jobb, helyesebb, okosabb, erősebb egyén a környezetetekben, aki esetleg a barátnőtök legjobb barátja, haverja is lehet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy próbálok normálisan, minimális féltékenységgel élni, de nehezebben megy, mint vártam, mivel van, hogy a barátnőm mellett egyszerűen jobb társadalmi státuszú, helyesebb, akár erősebb, jobb kiállású egyének bukkannak fel, akikkel semmi bajom nincsen, a párom se egy tárgy, azt csinál amit akar. Csak fejben ti hogy léptek túl azon, hogy akármennyire fejlődik az ember, valaki, aki valamiben (vagy akár több dologban) jobb úgy is felbukkan mindig? Lehet rosszul tettem fel a kérdést, ha így van, kérlek írjátok le és talán addigra tudom korrigálni.

2019. máj. 7. 10:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk már egy újabb kérdést szül, vajon a nők miért tudják jobban eltitkolni, ha féltékenyek valakire? Vagy ha valaki irritálja őket azért, mert szebb/kedvesebb/okosabb?
2019. máj. 7. 11:26
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

"olyan sem, aki nagyobb élvezetet nyújt neki az ágyban"


Már megbocsáss, de kb. a legtöbb nő ezt mondja az aktuális párjának. Ezt max. akkor tudná így kijelenteni, ha végigment rajta az egész város, és van viszonyítási alapja! Te kis csacsi!

2019. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem tekintek semelyik férfira mint konkurenciára. Nem vagyok féltékeny ember, és bízom a partnereibe. Azt az elvet vallom, hogy ha a partner talál szebbet és jobbat, akkor úgy is menni fog, minek tartóztassam. A megbecsülés ott kezdődik, hogy nem azon kattogsz folyamatosan, hogy milyen lehet a szomszéd nővel, mert ha tényleg érdekelne már rajta lennék.

Félre ne érts, hagytak már el, csaltak meg, de egyáltalán nem akadtam fenn ezeken, nagyon gyorsan lezárom a rossz kapcsolataimat és keresem az igazit. Viszont ami számomra nagyon fontos, hogy aki egyszer visszaélt a bizalmammal az megszűnik számomra létezni, nem érdekelnek az indokok, nem érdekel a bocsánatkérés, a sírás, nem foglalkozom vele többet.

Ami a képességeket illeti. Mindig találsz olyan dolgot amiben valaki jobb nálad, ez tiszta sor, a lényeg az, hogy azokban a dolgokban legyél jó ami a partnerednek fontos, a többi nemigen számít. Nem vagyunk egyformák, az igényeink különbözőek, ezért mindenkinek meg van a saját maga ideállja és ezek nem feltétlen hasonlítanak egymásra.

2019. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2019. máj. 7. 12:56
 15/19 anonim ***** válasza:
21%

Nos ha már a csajomal flörtöl akkor SZÉPEN leállítanám hogy vegye vissza az arcából ha meg ha a barátnőmön látnám hogy tetszik neki (oke ember ő is de ha már keresi a társaságát is meg hasonlo) akkor őt is jol leállítanám meg mondom neki hogy ezt most fejeze be vagy mehet hozza véglegesen!


Na most ha semmi ilyen nincs csak te érzed emiatt szarul vagy max a pasi produkálja magat (amugy addig semmi gond ameddig a lany teged szeret!) akkor egyszerű a dolog kepezd magad szerencsére az ember egy tanulékony lény! Szorgalommal és kitartással neked is menni fog!


Én mondjunk sosem mértem magam senkihez sem hogy bezzeg neki ez is megy ő is jobb nálam meg hasonlók) meg vannak nekem is a magam erősségei igy azokat erősítem! Meg meg vannak a magam céljai szoval nem erek rá hogy mást nézegessek és majd várjak arra hogy mikor veszik el a not akit szeretek!


Meg minden ember más még ha feltűnt nálam egy okosabb erősebb vagy helyesebb pasi is tudom én milyen ember vagyok, hogy mit tudok csinálni, mit csinálnék meg azokért akiket szeretek

(Ott vannak még a belső tulajdonsagok az emberi kapcsolatok kialakítási képessége, empátia, becsület (nagyon sokan gerinctelenek)

2019. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindig van egy jobb, helyesebb, okosabb, erősebb egyén a környezetemben. (Ő a fiam.) De a feleségem szemében akkor is én vagyok az ász. A többi nem számít.
2019. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, de az hogy ász vagy a feleséged szemében, az nem egy konstans dolog, nem? Hogy sajátítja el az ember azt a hozzáállást, hogy "ok, érzem, hogy a feleségemnek/barátnőmnek a figyelmét ki keltette fel és miért, de úgy is szeret, akkor meg nem érdekel a dolog."?
2019. máj. 7. 14:30
 18/19 anonim ***** válasza:

Azert jobb vigyázni ezzel kérdező. Nem feltétlen alaptalan amit gondolsz. Én azt javaslom neha neha finom ellenőrzéseket iktass be, de túlzásba ne vidd.

Csak azért mondom mert most aktuálisan 2 olyan csajszinak vagyok a szeretője akinek a barátja teljes vakságban él, sajnos. Nem az én dolgom ezt eldönteni, meg megítélni de mentségemre szóljon nem én kerestem fel egyiket sem. De általánosítani sem szabad. Bár az is igaz, hogy a legártatlanabbak szoktak a legnagyobb meglepetést okozni.

Az egyik például egy nagy baráti összejövetelen kezdte, és sokáig nem js tudtam hogy barátja van, aztán azt mondta csak rá hogy ha már egyszer megtörtént akkor mindegy hányszor fog még... úgyhogy fene se tudja.

Szóval néha iktass be ilyen kis okosságokat. Ne, ne a telóját nézegesd meg követeld hanem elegánsan véletlenül jelenj meg ott ahol nem számít rá, hasonlók.

2019. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem volt még sosem kapcsolatom, nemrég volt egy jelentősebb próbálkozásom, de ott is bekavart egy ilyen "véletlen".

Azt mondom, vigye, vesződjenek együtt akkor...

2019. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!