Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek hogy le feküdt e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek hogy le feküdt e anyámmal?

Figyelt kérdés

Több éve ismerem ezt a férfit, még amikor boltban dolgoztam jött be a családjával többször. Szétmentek, azután többször írogattunk egymásnak, de én még akkor együtt voltam a férjemmel, nem akartam gondot magamnak elhagyni stb.

Aztán egyszer eltűnt, édesanyám sokat Facebookozik, ők csak max általam ismerte mert háztartási eszközöket javít, és tudta hogy hozzá viszem el a mikrohullámú sütőt, de személyesen nem ismerték egymást.

Láttam hogy beszélgettek, majd azután láttam hogy egy autóban ültek. Ők nem láttak, sötét volt de láttam elcsattant egy csók

Én 99%ig biztos vagyok benne hogy egyszer tuti volt köztük szex, semmi egyéb érzelem.

Na most megint megtalált a pasi, írogattunk, azt mondta jó lenne találkozni és szívesen lenne a párom stb stb.

De engem valahogy az ami pár hónapja volt frusztrál.

Legszivesebben rákérdeznék de nem merek.


2019. máj. 7. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le akarja varrni az egész családot...
2019. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy rákérdezni, de még el se olvasnám ha ír! Tiltsd le és ne állj vele szóba. Anyád felnőtt nő, azt csinál amit akar. De abba ne menj bele hogy téged meg anyádat is használja.
2019. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na igen, elég gáz! Nem mondom hogy egy adonisz de olyan kedves.

Mondjuk anyám volt a nagyon rámenős, mert később egy beszélgetés szemtanuja is voltam hogy megbeszéltek egy találkozót, a pasi nem ment el, majd aztán ugye még egyet...

2019. máj. 7. 13:12
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, nagyon gáz lenne.

Amúgy egy alkalom lehetett közöttük a pasi azóta se írogat neki, és ez szeptemberben volt

2019. máj. 7. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges rákérdezned. Aki a lányra, majd az anyjára nyomul és megint a lányra, azzal leginkább szóba sem kell állni.

És mivel még férjnél is vagy, duplán nem értem, miért állsz vele szóba.

2019. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem vagyok az, de amikor nyomult akkor igen és én hárítottam is, mondjuk jelenleg is, csak kicsit furcsán esett hogy mondja nekem a szépeket aztán meg rányomul anyura.... Is
2019. máj. 7. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Van még rajta kívül sok 100 kedves és aranyos úriember. Ne állj vele szóba. Nagy csúfság lenne ha kiderülne hogy te és az anyád is megvolt neki. Örök bélyeg lenne rajtatok, hogy milyen könnyűvérű nők vagytok.
2019. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem zavarta, hogy házas voltál, kavart anyáddal, most újra veled írogat. Igazi főnyeremény.
2019. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így kell a kis naív libákat befűzni. Ki kell egymás ellen játszani az egyszerű ösztöneiket. Még a saját anyja ellen is működik. Jól csinálja a gyerek
2019. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!