Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vége, de nem is volt igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége, de nem is volt igazi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jó barátom,akivel barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk 2 éve.

Nos,most úgy néz ki véget ér.

18 vagyok és gyakorlatilag nem volt rendes kapcsolatom még,szóval tkp ő volt az első pasi....

Énmár akkor is szerelmes voltam mikor elkezdtük és ez azóta sem múlt el...azért akartam ezt,mert így hátha összejövünk.

De nem....

Most nagyon magam alatt vagyok és tudom milyen jó lenne egy rendes kapcsolat,aki felvállal,viszont szeret,nem csak a 4 falközött,hiszen mégsoha nem votl benne tészem.... de nem tudom hogy fogom túltenni magam rajt.

Mit javasoltok?

Nem kellenek a rosszindulatú kommentek,tudom hogy nem kellett volna ez a “kapcsolat” ilyen formában,de mindenki követ el hibákat...tapasztalatlan voltam és reménytelenül szerelmes...

18L



2019. máj. 9. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmi baj, még előtted az élet. Ha a pasas 2 éven át nem szeretett beléd, akkor már nem is fog. Keress valaki mást, vele semmi értelme nem lenne folytatni.
2019. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát én nem tudom mit vártál, nem bántásból. Nyilván ha szexkapcsolat volt és fél év alatt se lett belőle semmi, akkor már feleslegesen húztad.


Kérdéseidre: igen nem volt igazi kapcsolat, és igen elég volt neki csak a szex. Amit tehetsz hogy elfelejted.

Ja igen, és vársz a következő csávóra akivel nem mész bele szexkapcsolatba.

2019. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Majd túl fogsz lépni a dolgon. Sok nő belesik ebbe a csapdába fiatalon. Úgy gondolják, majd a szex meghozza az érzelmeket. Ez nagy tévedés.
2019. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Adj időt magadnak. Egyből szakítás után teljesen normális, hogy nem vágysz másra.

Túl fogod tenni magad a pasin

2019. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most remélhetőleg ebből tanultál 2 dolgot is. A szex az csak szex, nem fog beld szeretni tőle senki és azt is, hogy egy bartáság nem ilyen.
2019. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És hogyan felejtsem el ha még mindig szeretem?:(

Valamint azt mindta rám hogy 10/7es vagyok szerinte ilyen skálázás alapján.

Az jó vagy rossz?

2019. máj. 9. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A skálázást felejtsd el, mekkora parasztág ez már? Nem vagy te bolti áru, hogy pontozzgasson. Már emiatt is örülj, hogy vége (pár év múlva majd érteni fogod). Idővel jobb lesz, addig is próbáld meg a legjobbat kihozni az életedből 🙂
2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De, hogy volt igazi kapcsolat! Csak, szex kellett neki, semmi más!

Az elején tudom, nagyon nehéz, de idővel elmúlik. Menj a barátaiddal csavarogni, bulizni, találj hobbit, olvassál, néz sorit, csinálj olyat ami eltereli a figyelmed róla. Nehéz lesz, de ezek segítenek, föleg a barátok.

2019. máj. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!